Znaleziono 12282 wyniki

autor: WieSiu
18 cze 2026, 10:18
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Upolowane na drodze ;)
Odpowiedzi: 2538
Odsłony: 162887

Re: Upolowane na drodze ;)

Niedługo tylko w takich miejscach będą w miarę ładne :) też w Grecji widzialem sporo escortow. Ale najstarsze to mk5. Starszych nie widziałem
autor: WieSiu
16 cze 2026, 15:16
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Upolowane na drodze ;)
Odpowiedzi: 2538
Odsłony: 162887

Re: Upolowane na drodze ;)

No a nie ? :D 50 km/u na piątce i but.
autor: WieSiu
16 cze 2026, 09:39
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Upolowane na drodze ;)
Odpowiedzi: 2538
Odsłony: 162887

Re: Upolowane na drodze ;)

diesel od forda - to musi sie zle skonczyc :D

Ciekawe jak sie jezdzi z takimi przyczepkami po winklach
autor: WieSiu
26 maja 2026, 21:56
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: UŚMIECHNIJ SIĘ!!!
Odpowiedzi: 4004
Odsłony: 273724

Re: UŚMIECHNIJ SIĘ!!!

Ładnie leciał.
autor: WieSiu
26 maja 2026, 18:19
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Upolowane na drodze ;)
Odpowiedzi: 2538
Odsłony: 162887

Re: Upolowane na drodze ;)

W pięknych okolicznościach greckiej przyrody mk6. Przygarnął bym
autor: WieSiu
23 maja 2026, 19:26
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Do "komputerowców"
Odpowiedzi: 2866
Odsłony: 164049

Re: Do "komputerowców"

Niepozorny sprzęt :) kiedyś ciekawe obudowy robili
autor: WieSiu
23 maja 2026, 19:25
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Upolowane na drodze ;)
Odpowiedzi: 2538
Odsłony: 162887

Re: Upolowane na drodze ;)

.
autor: WieSiu
19 maja 2026, 09:32
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Upolowane na drodze ;)
Odpowiedzi: 2538
Odsłony: 162887

Re: Upolowane na drodze ;)

.
autor: WieSiu
14 maja 2026, 06:35
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Do "komputerowców"
Odpowiedzi: 2866
Odsłony: 164049

Re: Do "komputerowców"

Duża szansa że się uda. Zaryzykowałeś i długo wytrzymał. A takie uszkodzenia wszystkiego na raz przez zasilacz nieczęsto się zdarzają. Od kiedy w pracy nie używam składaków komputerów to nie mam prawie żadnych uszkodzeń zasilaczy.
autor: WieSiu
13 maja 2026, 21:47
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Co zrobiłem dzisiaj dla swojego nie-escorta ?
Odpowiedzi: 6852
Odsłony: 356493

Re: Co zrobiłem dzisiaj dla swojego nie-escorta ?

To chyba drążek Ci się wygiął
autor: WieSiu
28 kwie 2026, 08:23
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Co zrobiłem dzisiaj dla swojego nie-escorta ?
Odpowiedzi: 6852
Odsłony: 356493

Re: Co zrobiłem dzisiaj dla swojego nie-escorta ?

Ale żeby korbotronik był uszkodzony. W fordzie nie do pomyslenia :D
autor: WieSiu
31 mar 2026, 08:49
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Upolowane na drodze ;)
Odpowiedzi: 2538
Odsłony: 162887

Re: Upolowane na drodze ;)

a takiego to może i bym chciał, zwłaszcza takiego co za długo myślałem i mi sprzed nosa zawineli jak sie namyśliłem (wersja Ghia).
autor: WieSiu
31 mar 2026, 07:41
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Upolowane na drodze ;)
Odpowiedzi: 2538
Odsłony: 162887

Re: Upolowane na drodze ;)

Obydwa okazy nieczęsto widywane :) skoda ekstra. Mógłbym taka znów mieć ale nie wiem po co. Escorta bym już nie chciał
autor: WieSiu
30 mar 2026, 08:14
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Upolowane na drodze ;)
Odpowiedzi: 2538
Odsłony: 162887

Re: Upolowane na drodze ;)

cóż to za pojazd ?