Znaleziono 12282 wyniki
- 18 cze 2026, 10:18
- Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
- Temat: Upolowane na drodze ;)
- Odpowiedzi: 2538
- Odsłony: 162887
Re: Upolowane na drodze ;)
Niedługo tylko w takich miejscach będą w miarę ładne
też w Grecji widzialem sporo escortow. Ale najstarsze to mk5. Starszych nie widziałem
- 16 cze 2026, 15:16
- Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
- Temat: Upolowane na drodze ;)
- Odpowiedzi: 2538
- Odsłony: 162887
Re: Upolowane na drodze ;)
No a nie ?
50 km/u na piątce i but.
- 16 cze 2026, 09:39
- Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
- Temat: Upolowane na drodze ;)
- Odpowiedzi: 2538
- Odsłony: 162887
Re: Upolowane na drodze ;)
diesel od forda - to musi sie zle skonczyc 
Ciekawe jak sie jezdzi z takimi przyczepkami po winklach
Ciekawe jak sie jezdzi z takimi przyczepkami po winklach
- 26 maja 2026, 21:56
- Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
- Temat: UŚMIECHNIJ SIĘ!!!
- Odpowiedzi: 4004
- Odsłony: 273724
Re: UŚMIECHNIJ SIĘ!!!
Ładnie leciał.
- 26 maja 2026, 18:19
- Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
- Temat: Upolowane na drodze ;)
- Odpowiedzi: 2538
- Odsłony: 162887
Re: Upolowane na drodze ;)
W pięknych okolicznościach greckiej przyrody mk6. Przygarnął bym
- 23 maja 2026, 19:26
- Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
- Temat: Do "komputerowców"
- Odpowiedzi: 2866
- Odsłony: 164049
Re: Do "komputerowców"
Niepozorny sprzęt
kiedyś ciekawe obudowy robili
- 23 maja 2026, 19:25
- Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
- Temat: Upolowane na drodze ;)
- Odpowiedzi: 2538
- Odsłony: 162887
- 19 maja 2026, 09:32
- Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
- Temat: Upolowane na drodze ;)
- Odpowiedzi: 2538
- Odsłony: 162887
- 14 maja 2026, 06:35
- Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
- Temat: Do "komputerowców"
- Odpowiedzi: 2866
- Odsłony: 164049
Re: Do "komputerowców"
Duża szansa że się uda. Zaryzykowałeś i długo wytrzymał. A takie uszkodzenia wszystkiego na raz przez zasilacz nieczęsto się zdarzają. Od kiedy w pracy nie używam składaków komputerów to nie mam prawie żadnych uszkodzeń zasilaczy.
- 13 maja 2026, 21:47
- Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
- Temat: Co zrobiłem dzisiaj dla swojego nie-escorta ?
- Odpowiedzi: 6852
- Odsłony: 356493
Re: Co zrobiłem dzisiaj dla swojego nie-escorta ?
To chyba drążek Ci się wygiął
- 28 kwie 2026, 08:23
- Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
- Temat: Co zrobiłem dzisiaj dla swojego nie-escorta ?
- Odpowiedzi: 6852
- Odsłony: 356493
Re: Co zrobiłem dzisiaj dla swojego nie-escorta ?
Ale żeby korbotronik był uszkodzony. W fordzie nie do pomyslenia 
- 31 mar 2026, 08:49
- Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
- Temat: Upolowane na drodze ;)
- Odpowiedzi: 2538
- Odsłony: 162887
Re: Upolowane na drodze ;)
a takiego to może i bym chciał, zwłaszcza takiego co za długo myślałem i mi sprzed nosa zawineli jak sie namyśliłem (wersja Ghia).
- 31 mar 2026, 07:41
- Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
- Temat: Upolowane na drodze ;)
- Odpowiedzi: 2538
- Odsłony: 162887
Re: Upolowane na drodze ;)
Obydwa okazy nieczęsto widywane
skoda ekstra. Mógłbym taka znów mieć ale nie wiem po co. Escorta bym już nie chciał
- 30 mar 2026, 08:14
- Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
- Temat: Upolowane na drodze ;)
- Odpowiedzi: 2538
- Odsłony: 162887
Re: Upolowane na drodze ;)
cóż to za pojazd ?
- 29 mar 2026, 12:59
- Forum: Elektryka i oświetlenie
- Temat: Ford Eskort mk7 1.4i 1996 Czy nowy moduł immo o takich samych numerach uruchomi silnik
- Odpowiedzi: 10
- Odsłony: 2337
Re: Ford Eskort mk7 1.4i 1996 Czy nowy moduł immo o takich samych numerach uruchomi silnik
Kontrolka przy zegarku powinna wymigać jaki masz błąd immobilisera