Mata filcowa mk7

Moderator: Moderatorzy

oskar79

Mata filcowa mk7

Post autor: oskar79 »

Witam potrzebuje zakupic mate filcowa na podloge, niestety w Łodzi ciezko ja dostac.Moje pytanko to czy moze ktos wie gdzie moge ja kupic w łodzi,czy polowac po szrotach czy zamienic ja jakims zamiennikiem typu mata pod panele lub castorama.I tak tego nie widac a potrzebuje dokladnie tylko strone pasazera przod i tyl.Pozdrawiam
przemoCK

Post autor: przemoCK »

Oskar,Castorama i fillc 50x50 i 20mm gr. dostaniesz no problem.Podklej to pod gome (dywanik) i podłoga z bani.Ceny nie kojażę,ale jak kupowałem do Bandziora to cieszyłem sie,że tak tanio.
oskar79

Post autor: oskar79 »

Podziekowal stuk tez tak myslalem jutro podjade i w niedziele skladam dziada bo tej golej blachy i jednego fotela mam juz dosyc :mrgreen: Temat zamkniety

[ Dodano: Pią 27 Sty, 2012 ]
Niestety polowanie w casoramie nie odbylo sie poniewaz nie maja nic takiego masakra mam tylko sobote zeby to kupic gdzies bo w niedziele skladam auto .Moze wie ktos gdzie w lodzi takie cus kupic
Awatar użytkownika
jakobs72
Posty: 900
Rejestracja: 15 paź 2006, 22:47
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: jakobs72 »

oskar79 pisze:jakims zamiennikiem
Moja (już nie) mata była w stanie szczątkowym i nadawała się tylko do wywalenia. Zastąpiłem ją watą mineralną odpowiedniej grubości . Tak jeździłem prawie rok, potem auto zmieniło właściciela :)
oskar79

Post autor: oskar79 »

Temat zakonczony wyprułem cala mate wygluszeniowa z innego essa :mrgreen: wiec jutro składanie wszystkiego do kupy :cool:
ODPOWIEDZ