Spot Szczecin

Informacje o zlotach i spotach i nic wiecej.

Moderator: Moderatorzy

Paula
Posty: 870
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:53
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Zgierz

Spot Szczecin

Post autor: Paula »

Moi drodzy, co prawda mój ess już nie jest na chodzie, ale może mielibyście ochotę na jakiegoś spota? Nie koniecznie samochodowego, bo w taką pogodę to raczej gdzieś gdzie jest ciepło i dach nad głową. Co Wy na to? byliby jacyś chętni?

Zapomniałam dopisać, chodzi o przyszły weekend, sobota albo niedziela (6-7.02.2010). Miejsce i godzina do ustalenia jak będą chętni.
Byras

Post autor: Byras »

Wpadnę :)
Awatar użytkownika
iglaxr3i
Posty: 887
Rejestracja: 17 lut 2009, 16:55
Lokalizacja: Kozin
Pojemność: 2800
Rocznik: 1992
Generacja: MK5
Nadwozie: Hatchback

Post autor: iglaxr3i »

Pomyslimy ja jestem uzalezniony od czasu pracy .
:mikolaj:
mlekolowickie

Post autor: mlekolowickie »

mam ferie, jesli bede mial luzno to moge sie gdzies ustawic :)
BogdanROX

Post autor: BogdanROX »

Wpadłbym, ale teraz to za szybko bo sesję mam. Jak dobrze pójdzie to od 8 lutego będę wolny, a jak nie to od 14. Poczekajmy chwilę i zobaczymy komu jaki termin pasuje. Fajnie będzie się znowu spotkać :grin:
jarekl

Post autor: jarekl »

Paula jak coś się wykluje z tym spotem to o dojazd się nie martw tylko pomyśleć nad czymś pod dachem może w Galaxy na dole w tej kawiarni Asprodu jest gdzie posiedzieć i pogadać
piter
Posty: 505
Rejestracja: 17 kwie 2009, 23:16
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: piter »

ja tez bym pisal sie na spotoa
piter
BogdanROX

Post autor: BogdanROX »

Skoro będziemy bez aut, to może piwko jakieś ?
mlekolowickie

Post autor: mlekolowickie »

dobra dawac termin, wpadne na 2-3h i bede zmiatal dalej ;)
Paula
Posty: 870
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:53
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Zgierz

Post autor: Paula »

Ja mam długie L4 więc mi godzina i miejsce obojętne. Że tak powiem, dostosuję się ;) Przychylam się do propozycji Jarka, że może w Galaxy. Ja na % się nie piszę, bo z powodu leków nie mogę, ale kto będzie mógł to proszę bardzo.

[ Dodano: Sro 03 Lut, 2010 ]
Hmm żeby ruszyło coś do przodu to może jakieś konkretniejsze propozycje co do dnia i godziny? Piszcie jak Wam pasuje, żeby ustalić konkrety, bo tak to nigdy się nie zgadamy.
BogdanROX

Post autor: BogdanROX »

Bardzo chciałbym już podać jakiś termin, ale przed końcem sesji to u mnie wielka niewiadoma :???:. Jak dobrze pójdzie to od 8 lutego już będę wolny ;)
Paula
Posty: 870
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:53
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Zgierz

Post autor: Paula »

No tak, od 8. ale tu mowa jest o nadchodzącym weekendzie czyli 6-7. Kiedy masz egzaminy? Wątpię byś po egzaminie się od razu uczył, nawet jeśli nie zaliczysz (tfu tfu odpukać). Więc wydaje mi się, że niedziela to dobry termin, chyba że ktoś chce poszaleć a w poniedziałek do pracy, to sobota lepsza. Dlatego chciałabym aby każdy pisał konkretne propozycje w który dzień bardziej mu pasuje i w jakich godzinach. Bo tak to nic nie ustalimy, a czasu coraz mniej ;)
BogdanROX

Post autor: BogdanROX »

No właśnie 8 mam egzamin z Elektroniki, więc zakuwać muszę do tego dnia. Jest ustny, więc w poniedziałek już będę wiedział czy jestem wolny czy muszę zakuwać na poprawę.
Paula
Posty: 870
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:53
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Zgierz

Post autor: Paula »

Pff czyli w niedzielę popołudniu już będziesz wolny, bo przecież nie masz egzaminu do wieczora. I nie wierzę, że będziesz się uczył od razu na poprawę (skoro sam mówisz, że dopiero w poniedziałek będziesz wiedział czy zdałeś) :P Mały relaks Ci się przyda, przecież to nie wyprawa na całą noc, ani chlanie do rana ;)
mlekolowickie

Post autor: mlekolowickie »

to jak, konkrety jakies beda?
ODPOWIEDZ