Propozycja zlotów

Informacje o zlotach i spotach i nic wiecej.

Moderator: Moderatorzy

kris

Post autor: kris »

Potwierdzam,w Sielpi jest super,zalew pod nosem,byłem tam kilka razy :cool:
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14500
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

Fajne - na przyszłoroczny zlot się wg mnie nadaje. Jestem za (zwłaszcza, że nie musiałbym robić jak zwykle 300km w jedną stronę ;) )
A i do toru w Miedzianej Górze tylko 20km... ;)
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
Awatar użytkownika
Mikosz
Posty: 1689
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:57
Lokalizacja: UK

Post autor: Mikosz »

Jakieś 2-3 lata temu byłem tam na kolonii pierwszy raz w Sielpii i musze przyznać ze jest sympatyczne miejsce spokojne. Chętnie wróciłbym tam :)
A ten tor hmm coś kojarzę przy głównej drodze do Kielc.
W Końskie to wielka dziura, telepało sie autem :evil:

Jednym słowem dobre miejsce na ZLOT ;-)
kris

Post autor: kris »

Tym bardziej że jak pisze Tomek jego teściowa jest tam prezesem i może wszystko dograć :cool:
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

Dokładnie - jest to blisko Końskich w drodze na Kielce. Miejsce fajne, co niektórzy znają. Janina jest kierowniczką w Camargo i dzisiaj jak z Nią rozmawiałem - miesiąc, półtora maksymalnie przed terminem trzeba robić rezerwację. Cena przy większej ilości osób może da radę być negocjowana. Generalnie jest to 35 PLN/osoba/doba. Tak jest na dzień dzisiejszy. Jak w przyszłym roku będzie to nie wiadomo, ale raczej żadnych zmian.

Miedziana Góra
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12680
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

Świetna miejscówka na Zlot Rodzinny. Można by zrobić tam "I Rodzinny Zlot FETP". Zabierzemy dzieciaki te duże i małe i można zrobić coś w rodzaju pikniku rodzinnego z atrakcjami dla naszych dzieciaków.
Co wy na to?
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
Lillith69

Post autor: Lillith69 »

Te duże dzieci Kupiec to byśmy nie połapali, tu disco, tam laski lub nowi koledzy, wiem co mówię g:D, ale wszystkie maluchy miałyby naprawdę ogromną frajdę :D
ODPOWIEDZ