Poszukiwanie wydechu;)

Moderator: Moderatorzy

mateusz

Poszukiwanie wydechu;)

Post autor: mateusz »

Tak jak w temacie - poszukuję wydechu do mojego escorcika, wygladającego tak jak na zdjęciu.
Przegrzebałem trochę internetu i nie znalazłem;-/

Wszelkie próby pomocy mile widziane;-)

Pozdro ;-)
Załączniki
1960733440.jpeg
1960733440.jpeg (20.2 KiB) Przejrzano 5264 razy
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14498
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

mateusz, polecam przejrzeć dział "linki" - jest tam temat z katalogami - na pewno coś wywąchasz
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
przemoCK

Re: Poszukiwanie wydechu;)

Post autor: przemoCK »

mateusz pisze:Tak jak w temacie - poszukuję wydechu do mojego escorcika, wygladającego tak jak na zdjęciu.
Przegrzebałem trochę internetu i nie znalazłem;-/

Wszelkie próby pomocy mile widziane;-)

Pozdro ;-)
Mateusz wiesz gdzie jest u nas kadzielnia ? Z pewnością tak.Jadąc od Krakowskiej w strone Barwinka,po prawej stronie na Pakoszu jest miejsce z tłumikami.Montaz/wymiana itd.Mając Esa tam robiłem 2 razy.Chłopaki są nie drodzy a świetni w tym co robia.Jeśli nie maja na miejscu tego co chcesz,to daj im 2 dni,a bedziesz zachwycony.
mateusz

Post autor: mateusz »

Pewnie że wiem, gdzie jest u nas kadzielnia;) Dzięki bardzo za info - przyda się z pewnością ;)

Potrzebuje też info, czy znalazłby się tłumik podobny (lub identyczny) jak na zdjęciu które wstawiłem, który miałby takie dwie końcówki a pracowałby jak standardowy.

PS. Za montażem standardowego tłumika i końcówek do niego, bym tak średnio obstawał, ponieważ nie chciałbym mieć problemu zgubionych końcówek przez np. nieodpowiednie ich zamontowanie.
przemoCK

Post autor: przemoCK »

Mają spory wybor.Podjedz i zapytaj,pogadaj,powiedz o jaki Ci chodzi.Sam się przekonasz.A może co innego Ci w oko wejdzie...
ODPOWIEDZ