Porównywarka ubezpieczeń

Linki do ciekawych stron

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
marrecki
Posty: 816
Rejestracja: 21 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Ząbki

Porównywarka ubezpieczeń

Post autor: marrecki »

W jednym watku wywiazala sie dyskusja odnosnie cen oc, to wrzucam fajnego linka, wczesniej caly czas ubezpieczalem przez mbank, ale ostatni poprzez ta strone znalazlem jeszcze taniej.

RANKOMAT
Ostatnio zmieniony 27 sty 2016, 10:27 przez marrecki, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22178
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

co innego mi wylicza pod tym linkiem a co innego mam do zapłacenia
Jakaś lipa
I najtaniej mam tam gdzie jestem
Wg. wyliczeń z rankomatu powinienem zapłacić o 100 zł mniej
Może jest taniej dla klienta - który przechodzi do nich od kogoś innego
W PZU też mi naliczyła z dodatkową zniżką za przejście i jest taniej niż mam opłate w AXA
Ale dla 30 zł nie przechodziłem do nich bo za rok już mi dowalą bez tej zniżki
Poza tym musiał bym pisać i wysyłać rezygnacje - biegać po mieście za podpisaniem nowej umowy + brać kase z bankomatu a tak - nie musiałem kompletnie nic robić poza odebraniem maila i wydrukowaniem potwierdzenia i tego świstka co sie pokazuje podczas kontroli
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
Awatar użytkownika
marrecki
Posty: 816
Rejestracja: 21 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Ząbki

Post autor: marrecki »

No wiadomo kazdy przypadek jest inny. Mi akurat fizycznie wyszlo taniej o 180 zl niz w mbanku na pakiecie oc+ ac dlatego wrzucilem
Awatar użytkownika
Lukas
Posty: 5975
Rejestracja: 28 mar 2004, 18:35
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Lukas »

Tylko zobacz dokladnie zakresy ubezpieczen, bo duzo wylaczen w rankomacie jest.
Przy AC jest to przeciez najwazniejsze.
OC w rankomacie na pande wyszlo mi drozej niz w mbanku kontynuacja.
:ble:
Awatar użytkownika
marrecki
Posty: 816
Rejestracja: 21 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Ząbki

Post autor: marrecki »

Ja robilem to tak, ze wyliczylem sobie, zaznaczylem zeby skontaktowalo sie ze mna wybrane towarzystwo, agentowi powiedzialem co mnie interesuje co nie, zrobil rekalkulacje i wyszlo mi taniej niz w mbanku, w ktorym sobie wczesnj wypelnilem formularz. Oczywiscie dzwonili pozniej z mbanku ale nie przedstawili lepszej oferty. Dotatko czesc ubezpieczenia moglem zaplaciic punktami payback. Ubezpieczyciel to link4.

Oczywiscie ktos moze powiedziec ze duzo zachodu i mu sie nie chce, mi sie chcialo, odkad troche sie zajmuje handlem i zobaczylem jak ludzie na wszystkim sie targuja to sam sobie uswiadomilem ze za wiele rzeczy mozna placic taniej. Kwestia podejscia.

A przy okazji podobno ceny ubezpieczen maja mocno podskoczyc, bo firmy ubezpieczeniowe beda objete nowym podatkiem bankowym....
ODPOWIEDZ