Zawieszenie z przodu i stuki na dziurach

Moderator: Moderatorzy

ORION

Post autor: ORION »

Ja nie przepłacam za te żarówki sam wymieniam. Wyciaga się żarówkę z oprawki razem z blaszkami podważając małym wkrętakiem. Żarówka jest przygrzana do blaszek trzeba ją oderwać, blaszki oczyścić pilnikiem tak samo końcówki nowej żarówki. Dobrać długość końcówek nowej żarówki. Pobielić cyną blaszki i końcówki dobrze jest zastosować kwas do lutowania ewentualnie kalafonie. Przylutować końcówke do blaszki całość wsunąć.
Mariusz

Post autor: Mariusz »

dzieki panowie, wczoraj bylem u Roberta zdemontowalismy zegary, i okazalo sie ze to jednak nie zarowka, wkladalismy inna i nie swiecila, bede jeszcze musial sprawdzic miernikiem czy dochodza prady do kostki co sie podlacza zegary i czujnik :(
Muminek

Post autor: Muminek »

:( czasami tak to bywa
Awatar użytkownika
darcun4
Posty: 3470
Rejestracja: 22 mar 2005, 20:46
Lokalizacja: Toruń

Post autor: darcun4 »

Może to też być walnięta ścieżka.Sam miałem taki przypadek.Na oko nie było nic widać i dopiero miernik wykazał brak przejścia.
fido

Post autor: fido »

ja w swoim escorcie jak mialem stuki w przedzie to wymienilem tulejki gumowe na sabilizatorze i tulejki gumowo metalowe na wahaczach komplet na dwoch kolach i jest ok
misoch

Post autor: misoch »

Wczoraj mój Essi był na "wiosennym przeglądzie". Jeździł mój brat bo ja byłem w pracy. Napisali, że do wymiany "łącznik x2" (domyślam się że stabilizatora), "końcówki ..." i tu nie mogę odczytać jakie. Jaki końcówki w zawiewszeniu są?
No i tulejki wahaczy do wymiany.
Stuka na dziurach więc przydałby się coś z tym zrobić.
No i płyn hamulcowy do wymiany. Za wymiane płynu chcą w ASO 95zł. Chyba duzo??
ODPOWIEDZ