Ciekawy pomysł - poszerzanie stalówek

Linki do ciekawych stron

Moderator: Moderatorzy

Stolarz

Post autor: Stolarz »

Blazey pisze:To powiedz mi, jak wygląda kwestia uszczelnienia tego połączenia?
tam jest uszczelka między rantem a bębnem, ale jaka dokładnie to nie wiem bo nie rozkręcałem
Jamszoł pisze:Chciaż tu pewnie opony dętkowe muszą być.
bezdętkowe opony się zakłada
Jamszoł pisze:Pomijając fak , że to dla mnie wieś tuning :razz: :mrgreen:
są gusta i guściki :razz:
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

HA HA HA ale się uśmiałem , tak to jest jak koś wypowiada się w temacie o którym ma małe pojęcie. Otóż Błażejku i Jamszołku jesteście w wielkim błędzie. Takie spawanie felgi jest jak najbardziej dopuszczalne i bezpieczne. Nawet nie zdajecie sobie sprawy i le customowych i pieruńsko drogich felg jest wykonywanych tą metodą. Metoda ta jest bardzo popularna w USA i stosuje ją między innymi FOOSE DESING, czy przez BOYDS WHEELS http://www.billetwheel.com/
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1787
Rejestracja: 19 mar 2007, 23:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: kowal »

Jamszoł pisze:Pomijając fak , że to dla mnie wieś tuning :razz: :mrgreen:
stojąc z daleka jedynie po wzorze odróżniłbyś je od alusów ;)

cidzej, a garbiego jeszcze macie? ;)
Profesjonalna kosmetyka samochodowa.
Pranie, usuwanie rys, zabezpieczenie, renowacja, detailing
www.car-efekt.pl
"Twoje auto, Twoją wizytówką"
Awatar użytkownika
cidzej
Posty: 11734
Rejestracja: 11 sie 2006, 15:15
Lokalizacja: WE/WI/WW/WSC
Pojemność: 1400
Rocznik: 1996
Generacja: MK7
Nadwozie: Cabrio

Post autor: cidzej »

kowal, niestety garbaty zmienił właściciela jakies chyba 12-13 lat temu ale auto bylo zarąbiste :D notorycznie stary znajdował za wycieraczka zaproszenia do klubu, wielokrotnie przyłapywaliśmy ludzi jak robią mu zdjęcia, a jedna para nawet robiła sobie przy nim sesje
Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1787
Rejestracja: 19 mar 2007, 23:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: kowal »

szkoda, garbi ma już swój klimat ;) fajne autko
Profesjonalna kosmetyka samochodowa.
Pranie, usuwanie rys, zabezpieczenie, renowacja, detailing
www.car-efekt.pl
"Twoje auto, Twoją wizytówką"
Awatar użytkownika
nonam
Posty: 4610
Rejestracja: 06 wrz 2007, 23:24
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: nonam »

Jamszoł pisze:Pomijając fak , że to dla mnie wieś tuning :razz: :mrgreen:
Ciekawe w takim razie czym dla Ciebie jest montowane w aucie milionów różnych wyświetlaczy, zaczepików, przyssawek i innych badziewi :P

Skręcane felgi od dawna dostępne są rynku, w dodatku ich ceny niejednokrotnie sporo przewyższają felgi z jednego kawałka alu. A opony dętkowe to montowano w syrenach. Świat idzie na przód ! :P
Bo z mocą jest tak, że zawsze jej za mało.

Kierowca bombowca.
mikruss

Post autor: mikruss »

poszerzane stalówki robią furorę w ROST STYLE a jak ktoś e wie co to to niech sobie wygoogluje :p
Blazey

Post autor: Blazey »

Kwestia jeszcze, czym i jak to jest spawane. Jeśli ktoś to robi ręcznie migiem lub tigiem, to dziękuję, ja postoję z boku. Ostatni miałem w rękach konwerter skrzyni automatycznej spawany jakąś maszyną. Spaw idealny, na całym obwodzie dokładnie taki sam, strefa nagrzewania materiału minimalna. Tylko, kto w Polsce ma taką maszynę do użytku rzemieślniczego? Bo tylko na tego typu maszynie wyobrażam sobie ewentualne wykonanie połączenia.
PS. U Foosa, w OCC i innych firmach znanych z reportaży w Discovery, królują urządzenia plazmowe. Przecinarki, spawarki (uchwyt roboczy wygląda jak aerograf)... A to już trochę inna, od popularnego u nas sprzętu, szkoła jazdy i cena.
mikruss

Post autor: mikruss »

blazey jezdze ostatnio na rózne zaklady instalowac maszyny (jestem elektrykiem) i byś naprawde sie zdziwił jak na niektorych ludzie potrafią spawać idealnie, wyglada normalnie jak spaw maszynowy albo cos..prawie....bo spawają zawsze ludzie na najwiekszych zakładach nawet a wszystko spawane spawarkami z wyższej klasy......takie np ogrzewacze wody z najdrozszch marek jak myslisz jak są spawane maszynowo że kosztują czasami dwa razy tyle co jakiś paproch tani, nie!!! Technika wyrobu ta sama, tylko jakość troche inna.....
ODPOWIEDZ