Sportowe Forum Dyskusyjne oraz Serwis Kulturystyczny

Linki do ciekawych stron

Moderator: Moderatorzy

Vieczur

Sportowe Forum Dyskusyjne oraz Serwis Kulturystyczny

Post autor: Vieczur »

Zapraszam na moją stronkę internetową oraz forum :)

Jest juz wszystko wylozone w necie ale nadal trwaja wszelkie poprawki niedociagniec ;)

OLYMPIA
Ostatnio zmieniony 24 sty 2006, 12:59 przez Vieczur, łącznie zmieniany 1 raz.
Iziek

Post autor: Iziek »

moze by zaczol trenowac po moim wypadku? ale raczej juz tak jak ty nie bede wygladal... ale moze syna mlodszego naklonie, ktory sie juz zarejestrowal na twoim forum
Vieczur

Post autor: Vieczur »

czyzby osoba o nicku Kotek ?? Tak cos po stronie www podanej podejrzewalem ze to ma jakis zwiazek z Toba ;) Pamietaj ze na cwiczenia nigdy nie jest za pozno...nawet jesli masz robic cos lekkiego dla utrzymania formy to i tak warto :)
Viking

Post autor: Viking »

Dobra strona Vieczur, ale popraw jeszcze rozne bledy i niescislosci, oraz proponowalbym dopisanie kilku innych slawnych kulturystow jak ojciec kulturystyki Sandow, moze pozniej John Grimek, Frank Zane - idol Arnolda(swoja droga popraw pisownie jego nazwiska) itp itd. Nie chce sie czepiac, tylko pomoc. Stronka faktycznie bardzo fajna, ale wzbogac ja jeszcze troche.
Vieczur

Post autor: Vieczur »

oj juz tyle sie nameczylem ze szok...non stop cos poprawiam wiec dojde niedlugo do rzeczy ktore widzisz ;)

A moze tak bys sie zarejestrowal i pomogl mi w rozkreceniu forum skoro tez masz pojecie na ten temat ? :)

Wejdz teraz i zobacz...sa nowe zmiany
Iziek

Post autor: Iziek »

Vieczur pisze:czyzby osoba o nicku Kotek ??
Tak.. bo mam na nazwisko Kot i dlatego KoteK :D
Vieczur

Post autor: Vieczur »

no to fajnie :D Z mila checia wszystkich zapraszam...jak tylko ktos ma zyczenie by wprowadzic jakis sport bo ma eipke z ktora chetnie by tam podyskutowal to prosze skladac propozycje :D
Viking

Post autor: Viking »

Vieczur, widze ze poprawiles juz:) Super. Wiesz, moge Ci pomoc ja tworzyc, ale u mnie kiepsko w czasem(praca, studia). Ale jak czegos potrzebujesz, to napisz, sprobuje znalezc chwile.
Vieczur

Post autor: Vieczur »

Moze jakbys znalazl jakies ciekawe artykuly czy informacje, to samo podrzucenie ich mi byloby super :D Tylko boje sie tutaj troche o te prawa autorskie :(

Ale narazie najwieksza pomocą bedzie chyba rejestracja...i moze jakies nawiazywanie dyskusji...bo tylko w ten sposob mozna rozkrecic biznes :D Jak narazie to lipa bo nikt tam nie przychodzi... :( A dolaczylem wszedzie chyba...do gogle, netsprinta, jakies rozne wyszukiwarki, katalogi, rankingi... :(
Awatar użytkownika
leszek
Posty: 2567
Rejestracja: 26 paź 2004, 16:35
Lokalizacja: warszawa
Pojemność: 1500
Rocznik: 2018
Generacja: MK1
Nadwozie: Inne

Post autor: leszek »

spokojnie Vieczur :wink: "nie od razu Kraków zbudowano". rozkręci się stronka :wink:
Podczas, gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować :-)
tomi

Post autor: tomi »

Stronka fajna i mam nadzieję, że z czasem się rozkręci i tego Tobie życzę.
Vieczur

Post autor: Vieczur »

Viking pisze:Ale jak czegos potrzebujesz, to napisz, sprobuje znalezc chwile.
Rejestracja na forum Viking...to jest to czego mi potrzeba :D Podstawa to duzo uzytkownikow ;)

No i posty tez jakies pozyteczne ;) Narazie mam ponad 200 wszystkich postow na forum..hehe..jakos sie rozkreca :)
ODPOWIEDZ