1.8 TD gasnie na wolnych obrotach

Moderator: Moderatorzy

Dan1el

1.8 TD gasnie na wolnych obrotach

Post autor: Dan1el »

Witam,auto oddaje we wtorek do mechanika wiec pytam czysto teoretycznie bo po prostu sie poddalem. Jadąc powyżej 100 km/h auto zaczyna szarpac,silnik przerywac i po pewnym czasie silnik gasnie. Założyłem przezroczyste przewody paliwa zeby zobaczyc czy jest powietrze... Powietrza nie ma,paliwo we wezykach jest.Auto gasnie ogolnie na wolnych obrotach,przy zmianie biegów i jadąc szybciej niż stówke. Pompa,wtryski albo może termostat woskowy ? Pytam bo może ktoś miał kiedys podobny problem i ma jakies sugestie dotyczace tego problemu. Ess pojdzie w dobre rece do dobrego goscia tylko ze ja dobrze tez bede musial zaplacic... Zycie. Dam znac jak wroci z warsztatu.
PS. Przy odpowietrzaniu (kiedys musiałem) oczywiscie popuscilem wtryski i tak jakby paliwo tryskalo i to mocno z wtryskow a to chyba nie normalne... ? Moze wtryski zapchane ? Masakra wymienilem w silniku wszystko prócz pompy paliwa i wtryskow :D Dzieki za ewentualne podpowiedzi i podzielenie się wiedzą. Pozdrawiam cała ekipe
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12680
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

nie musisz wymieniać całych wtrysków tylko same końcówki :)
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
Dan1el

Post autor: Dan1el »

Heh no to to wiem... :) ale dziekuje ci kolego kochany za chęć :)
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12680
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

napisałem tak bo koleś z pracy już prawie zamówił całe wtryskiwacze a okazało sie że same końcówki wystarczą :)
w sumie ja też pare lat temu wymieniałem same końcówki bo strasznie mi przelewał ropskiem i był mułowaty a o wydzielinie z tłumika nie wspomnę :d
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
Dan1el

Post autor: Dan1el »

Jakiś filterek w baku i ogolnie zasyfiony baK powodował że pompa nie miała sił zaciągnąć paliwa i dlatego od czasu do czasu nawet pojawiały się pęcherzyki powietrza... odkrecony bak,przeczyszczony i gitara...
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22178
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

Dan1el pisze:Jakiś filterek w baku
Siatka na smoku - mieszalniku
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
ODPOWIEDZ