części z allegro do LPG

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
roy019

części z allegro do LPG

Post autor: roy019 »

Witam Panowie mysle zeby zagazować mojego essa 1,6 EFI 16V rok '91... Chciałem się dowiedzieć czy warto by było kupić jakieś używane części czy raczej nie powinno się kupować używek do czegoś takiego??
MARKKO

Post autor: MARKKO »

roy019 pisze:1,6 EFI 16V
8v :P
roy019

Post autor: roy019 »

MARKKO, czemu 8V ja mam 16V ??

[ Komentarz dodany przez: MARKKO: Sro 09 Sty, 2008 ]
to nie masz 105 koni tylko 90
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

nie warto kupować używek, wbrew wszystkiemu części LPG nie są strasznie drogie a kupując nowe elementy masz na nie gwarancje co w przypadku kupna np. zbiornika jest b. ważne (oczywiście musi być też świadectwo homologacji), używany parownik - nigdy nie wiesz w jakim jest stanie (oczywiście można regenerować), komputerek gazowy też nie sprawdzisz korespondencyjnie, mikser - no, tu to już obojętne bo się nie ma co zepsuć. No chyba że kupujesz całość z pewnego źródła (np. od kumpla)Taka jest moja opinia jeśli chodzi o II generację, Z sekwencją to już w ogóle bym na używki nie patrzył. Ale co ja tam wiem... ;)
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
demo

Post autor: demo »

a ja sie nie zgodze z wypowiedzia poprzednika, moim zdaniem warto, a tym bardziej ze posiadasz juz leciwe auto i zakladanie gazu nowego za 2 tys mija sie z celem, co nowego bym jedynie kupil to reduktor(ale tez nie koniecznie), nic wiecej, butla wazne zeby byla jak najmlodsza ze wzgledu na homologacje na 10 lat, to tyle z mojej strony
Awatar użytkownika
Seba
Posty: 251
Rejestracja: 26 gru 2007, 13:08
Lokalizacja: Złotów
Kontakt:

Post autor: Seba »

Jak cos to cala instalacje z essa 1,8 moge sprzedac za 200zl - butla do 2015 czy 2016 wazna
SPRZEDAM WSZYSTKIE CZESCI Z ESSA 1,8 16V 3 drzwi i CABRIO RDA i RQB

Cabrio RS 2000 ProJect
Mitsubishi Pajero 3,0 181KM
Felicia Pick-Up , Suzuki Bandit 1200
www.tadych-transport.pl
leon267

Post autor: leon267 »

ooo! ja bym sobie mojego tez "zagazowal" :D , i myslalem nad uzywanym komplecikiem, ale jakos nie zauwazylem. w jakich granicach cenowych spodziewac sie instalacji do mojego ( 1.3 , 92 rok) ? aha, wlasnie, zcy pasowac beda tez od innych "mk" czy tylko konkretnie mkV 1.3 ? zaklada to i sprawdza mechanik, tak ?
Sory ze moze pytam lopatoligicznie ale lepiej wiedziec, nie ?:D
aha, a moze ktos ma w zachodniopomorkim takowy spzrecik na handlu ?? :D :mrgreen:
deathrider_85

Post autor: deathrider_85 »

Przy instalacji II generacji ważne jest tylko, żeby była przełożona z silnika o odpowiedniej pojemności. Poza tym pomyśl nad Blosem :).

http://moto.allegro.pl/item297581437_se ... utora.html
Awatar użytkownika
Seba
Posty: 251
Rejestracja: 26 gru 2007, 13:08
Lokalizacja: Złotów
Kontakt:

Post autor: Seba »

leon267 pisze:ooo! ja bym sobie mojego tez "zagazowal" :D , i myslalem nad uzywanym komplecikiem, ale jakos nie zauwazylem. w jakich granicach cenowych spodziewac sie instalacji do mojego ( 1.3 , 92 rok) ? aha, wlasnie, zcy pasowac beda tez od innych "mk" czy tylko konkretnie mkV 1.3 ? zaklada to i sprawdza mechanik, tak ?
Sory ze moze pytam lopatoligicznie ale lepiej wiedziec, nie ?:D
aha, a moze ktos ma w zachodniopomorkim takowy spzrecik na handlu ?? :D :mrgreen:
Ta moja jest stworzona do Ciebie :) 200zl i Twoja jestem ze zlotowa kolo Pily wiec super daleko nie masz lub poczta
SPRZEDAM WSZYSTKIE CZESCI Z ESSA 1,8 16V 3 drzwi i CABRIO RDA i RQB

Cabrio RS 2000 ProJect
Mitsubishi Pajero 3,0 181KM
Felicia Pick-Up , Suzuki Bandit 1200
www.tadych-transport.pl
ODPOWIEDZ