LPG BINGO M

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
kanar68

LPG BINGO M

Post autor: kanar68 »

mam instalke BINGO-M jedno punktowy wtrysk pali 15 - 17 l\ 100 silnik 1,4 gazownik powiedział ze poszedł silniczek krokowy od tej instalacji może sprowadzic za 150 pln znalazłem na allegro nowy do tej instalaci tej samej firmy co jest załozony własnie bingo- m za 57 pln to niewazne ale obroty spadaja za wolno dopiro po zatrzymaniu się spadna np z 2000 tys do jakies 1000 a jak na luzie jade to są ok 1500 stane to 1000 i przy skręcie w prawo na luzie to zgasnie
Awatar użytkownika
lordpablo
Posty: 3055
Rejestracja: 17 lut 2007, 14:50
Lokalizacja: Siennica

Post autor: lordpablo »

ja słyszałem, że można w jakiś sposób wyłączyc z obiegu ten silniczek tylko co i jak to nie wiem chodzi o to by jakoś zablokowac ten tłoczen w tym silniczku tak by przepływ odbydał się bez jego udziału
mikruss

Post autor: mikruss »

Lordo mozna ale w tedy trzeba go wywalić i zrobic sterowanie bez kompa chyba, na "śrube" :???:
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

nie trzeba wywalać silniczka krokowego aby zablokować go w pewnym położeniu. Ustawia sie to w programie komputerowym do obsługi tego konkretnego komputera gazowego. Musisz mieć interfejs (kabelek) i to opisane wcześniej oprogramowanie. W tym oprogramowaniu musisz w ustawieniach silniczka krokowego zmienić amplitudę pracy krokowego... nie pamiętam jednak konkretnych ustawień, możesz je znaleźć na "elektrodzie". Wtedy silniczek krokowy działa jak zwykły register. W twoim przypadku możesz mieć źle wyregulowany parownik. Wiem że w wiekszości problemów z LPG daję radę - wyregulować parownik, ale to najczęstsza przyczyna. Może też być że sam parownik ma już zużyte membrany które nie działają jak należy.
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
ODPOWIEDZ