Sobota 5 lipca 2008 Spot Gdańsk

Informacje o zlotach i spotach i nic wiecej.

Moderator: Moderatorzy

Tigerbart

Sobota 5 lipca 2008 Spot Gdańsk

Post autor: Tigerbart »

5 lipca w sobotę, jak podaje forum FORD CLUB POLSKA, o 19:00 odbędzie się spot fordów na pasie startowym na Zaspie w Gdańsku. Będę napewno, mam nadzieję, że nie sam :lol:
Smol

Post autor: Smol »

Ja tez będę
kvazi555

Post autor: kvazi555 »

bede ale tylko na chwile... praca

ps. Bartek T. chyba Cie widzialem w niedziele/poniedzialek nie pamietma dokladnie pod kfc ja akurat wyjeżdżałem z zamówieniami ty przyjechałeś do restauracji, sorry ze nie podszedłem ale bardzo sie spieszyłem.

pozdrawiam
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

Zajeźdźam na pas startowy a tam.. - 0 fordów :mad: Okazało się, że spotkali się na jakimś parkingu przy stacji. Parking osiedlowy między blokami :???: Generalnie było 5 Essów, a na pasie pojawiły się dwa oprócz mojego. Skromnie - powiem delikatnie ;)

heheh kvazi555 myślał, że zdjęcia mojego samochodu, które zamieściłem w poście robiłem w photo-shopie czy innym programie, no w sumie pomylił się okrutnie ;) Kvazi555 dzięki, że byłeś twardy i się pojawiłeś, fajnie było cie poznać, gorąco pozdrawiam.
kvazi555

Post autor: kvazi555 »

potwierdzam myslame ze to fotoszop ale to co zobaczylem na zywo przeszlo moje najsmielsze oczekiwania, ofkors pozytywnie, wnetrze wymiataaaaaa skórka slicznie wyglada, nie wspominajac ju o felach czy przednich lampach :) jeszcze tylko zderzaki zrobisz, cos z tylnymi swiatlami i to bedze najładniejszy es w 3miescie, oczywiscie zaraz po moim :P

ps. napisz mi jeszcze nazwe tego spreju do tych plastików.
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

Jutro zrobie zdjęcie i opiszę. Ten silikon powinien pomóc.

Generalnie ten post jest już do zamknięcia, nieprawdaż?
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

Zamknijcie ten temat.
ODPOWIEDZ