Spot, KATOWICE I OKOLICE (Śląsk)

Informacje o zlotach i spotach i nic wiecej.

Moderator: Moderatorzy

acidschranz

Post autor: acidschranz »

No własnie gdzie?? :cool:
Michałtyski

Post autor: Michałtyski »

ja zaproponowałem paprocany fajne miejsce i wogóle a tu zero entuzjazmy z waszej strony poza acidschranz, i indian1984 oni sie zgadzają a co z resztą ?? jak ktoś chętny to robimy liste....

Paprocany :

Michałtyski
indian1984
acidschranz
??????????
Awatar użytkownika
nova
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2007, 17:45
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: nova »

nooooooooooo......... ja też przyjade, niech strace :razz: :razz:
możecie mnie dopisać ;)
Jest Volvo S40 wyłącznie od Novej
i Jest Mondeusz od Novego
A Był - Czerwony karzeł 17.01.2007 - 19.02.2011
knoxville

Post autor: knoxville »

Michałtyski
indian1984
acidschranz
nova
knoxville

Michałtyski jakiś numer kontaktowy do Ciebie, no i daj jakiś bliższy namiar jak tam dojechac....
acidschranz

Post autor: acidschranz »

Witam
knoxville, jak bedziesz jechal od pszczyny to na pierwszym zjezdzie skrecasz w prawo(jak bedzie konczyl sie las i bedzie znak Tychy centrum) zjezdzasz sobie na dol i dojezdzasz do rozwidlenia drog skrecasz w lewo i jedziesz sobie jakies 800m. Potem to tylko zobaczysz wielka piramide i tam na parkingu bedziemy:) Jak bys nie wiedzial to pisz a jak ktos sie pogubi to wyjedziemy naprzeciw..... Nr kom napisalem Ci na PW

Moze jakas godzine ustalimy??? :twisted:
indian1984

Spot

Post autor: indian1984 »

Ok to miejsce juz mamy (parking pod piramida z tego co wyczytałem) teraz tylko jeszcze godz ?.
knoxville

Post autor: knoxville »

Moze byc 15????

A macie tam zaklepaną miejscówke??
Patryk

Post autor: Patryk »

knoxville, na paprach zawsze jest miejscowka :razz: Emcecha no mysle ze jedna duszyczke mozesz zabrac po drodze :mrgreen: moze sie tak zaopatrzymy w Heinekena DrafKeg czy jak sie tam to nazywa, piwo swieze przez 30 dni :shock: jak oni to zrobili :?: :razz: a co do kasacji autka to zobaczymy po dlugim weekendzie jak dostane pismo z ubezpieczalni, jesli napisza mi malo to sie bede odwolywal ale na razie sie tym nie przejmuje :cool: pozdro
emceha

Post autor: emceha »

Ja nie dotrę bo auto stoi bez 4 kół w garżu u kumpla :???: Czekam na części. Do wymiany wachacze, maglownica, końcówki drążków, poduszka główna pod skrzynią i zamówiony zestaw amorków i sprężyn Supersport 60/40 :mrgreen:
Patryk

Post autor: Patryk »

Uff no to fryty :-| hehe jedzie ktos jeszcze przez Mikolow :?: :razz:
knoxville

Post autor: knoxville »

Eno nie wyłamywac mi sie tu :mad:
acidschranz

Post autor: acidschranz »

[quote="knoxville"]Moze byc 15???


Drugi!!! :twisted:
Michałtyski

Post autor: Michałtyski »

no i wszytko jasne :) pozdro i do jutra o 15 pod piramidką na parkingu pozdro dla wszystkich
knoxville

Post autor: knoxville »

Niech bedzie i 15....kto wezmie grila??
indian1984

Spot

Post autor: indian1984 »

No i lajt wszystko ustalone mam nadzieje ze nie bedzie tlumów na paprach i bedzie gdzie stanąc :) za dlugo nie zabawie ale wpadne na cole heh :) narka
ODPOWIEDZ