immobilejzer-jak działa?

Moderator: Moderatorzy

Majeczka1988r

Post autor: Majeczka1988r »

Konkretnie to tak bierze olej... ale to jeszcze nic jak wlałam swierzego oleju okazało sie ze przepłukał auto doctora aaa trzaska sie jak cholera :-| małotego jak chce ruszyc z miejsca z 1 biegu to dusi go bardzo musze gazowac i dopiero ruszyc aaa ludzie patrza na mnie jak na downa aa bo wyglada to tak jak chciała bym sie z nimi scigac :lol: biegi musze zmieniac bardzo szybko na wysokich obrotach bo jak spadna na małe to go dusi i bardzo wtedy trzaska sie rura wydechowa aaa poprostu obciach jak sie patrzy :mrgreen: a czy wymiana sielnika cos zmieni?? jak go odpale to na zimnym jest jeszcze ok nawet pojedzie tylko cały czas obroty mu rosna i maleja:( i tak cały czas aa a ktos z was zmieniał juz sielnik?? moge np. na wiekszy niż 1.3 czy to bedzie jakis problem??
karol MAŁY

Post autor: karol MAŁY »

Za pewniam cię że nie ma z tym problemu np jeśli masz 1,4CVH(z szarym deklem) śmiało możesz założyć 1,6CVH(też z szarym deklem)nawet DOHC też nie ma zbytniego problemu nawet na diesla :mrgreen: też nie robi problemu(ja mam tak zrobione)co do kosztów to za pewny!!!silnik chłopaki ze szrotu obok krzyczą 250-300zł ja za przekładke moge wziąść od ciebie 200(pod warunkiem że będe wkładać taki sam model silnika)mam na myśli że masz 1,4 i wkładamy 1,4 lub 1,6-8 z szarym deklem jak wyżej napisałem jeśli chcesz przerabiać na DOHC lub diesla to cene przeróbki możemy ustalić na miejscu(jak co to mój nr tel masz w moim podpisie) :mrgreen:
Awatar użytkownika
andkar
Posty: 720
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:00
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: andkar »

Karol koleżanka ma pewno tak jak napisała po lewej 1.3
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14527
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

karol MAŁY, ale w tym rzecz że ma 1,3 ;) Zaproponuj na prv dla niej jakąś fajną opcję, dobierz silnik i sie dogadajta, riebiata ;) Majeczka1988r, to niezła opcja, choć moim zdaniem najpierw podjedź do Karola niech zerknie na ten twój motor, bo już na forum były przypadki czego innego pod maska i czego innego w papierach ;)
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12735
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

Panowie!!!!!!
szarpie i muli 1,3 to pomóżcie koleżance! przeca wiecie co to może być :D
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
karol MAŁY

Post autor: karol MAŁY »

kupiec pisze:Panowie!!!!!!
szarpie i muli 1,3 to pomóżcie koleżance! przeca wiecie co to może być :D
Chętnie pomoge ale nie mam kryształowej kuli i telepatycznie też nie zrobie jak koleżanka zdecyduje się podjechać to napewno coś poradzimy :mrgreen:
Majeczka1988r

Post autor: Majeczka1988r »

Wogóle to zły temat w złym miejscu zaczełam:P ale trudno :lol: hmm... Do chorzowa.... aa troche boje sie jechac bo takim autem jeszcze nie jezdziłam (w sensie rozpadu). Ale może jak zrobie Fotki to zobaczycie:P (jakos sobie radzic trzeba):D
ODPOWIEDZ