Strona 1 z 2

W.Kliczko vs D.Haye

: 01 lip 2011, 16:55
autor: STILON
witam .

W sobote na TVP 1 o około 22:40 zaczyna sie walka bokserska o mistrzostwo świata wagi cięzkiej

W.Kliczko (55-3, 49 KO) mistrz IBF , IBO , WBO vs. D.Haye (25-1, 23 KO) mistrz WBA

Jaki jest Wasz typ ? interesujecie sie pewnie trocvhe boksem :mrgreen:

Zapraszam do dyskusji .

Mój typ D.Haye bo postawiłem na gościa 30 PLN :mrgreen:

: 01 lip 2011, 16:59
autor: Yagr
STILON, ja się raczej średnio boxem interesuje ale jednak ze względu na te Hay'owe krzyki od chyba 2 lat to mam nadzieje że Kliczko go dziabnie raz a porządnie ;)

: 01 lip 2011, 17:00
autor: nonam
Ja bym chyba postawił na Kliczko, chociaż boxem się nie interesuję :P

: 01 lip 2011, 17:16
autor: STILON
Haye mówi ze chce odejść jak L.Lewis i zunifikować wszystkie pasy najważniejszych federacji bokserskich przed 31 urodzinami . 31 lat konczy w październiku jak sie nie myle. Myśle że jego szybkość bedzie kluczowa i zaskoczy Kliczke w pierwszych rundach

: 01 lip 2011, 17:25
autor: clhseba
Kliczko :) toć to BESTIA jest ;)

: 01 lip 2011, 19:17
autor: zsmarti
aja powiem tyle ze powinien kliczko dostać ostro wp..... bo już za mocno się panoszy nie urażając nikogo to moje zdanie

: 02 lip 2011, 13:50
autor: STILON
ale dziś będzie się działo :500:
już się nie mogę doczekać

: 02 lip 2011, 14:26
autor: Arcadio
Ja jakoś nie lubię stylu boksowanie Haya, za bardzo świruje moim zdaniem, choć wejście do ringu ma przednie przy piosence " Ain`t no stoping us now" lalala.
Generalnie waga ciężka nudna jest ostatnio i mnie wszystko jedno kto wygra. Pewnie kolejna walka nudna jak flaki z olejem. Wolę zdecydowanie niższe wagi tam przynajmniej ktoś zadaje ciosy. pamiętam walkę z Wałujewem, choć to prze kolosa walka była nudna a Haye miałcoś z ręką. Kliczko znowu walczy też nudno . Ja obstawiam remis.

: 02 lip 2011, 14:35
autor: marrecki
Jak dla mnie Haye to ringowy agresor i brutal, co nie swiadczy o nim najlepiej.

Wg mnie wszystkie pasy w królewskiej kategorii będą od dzis na Ukrainie , jak będzie zobaczymy, na pewno zapowiada się na najlepszą walkę w ciężkiej od kliku lat. Przyszłość zresztą też nie wygląda ciekawie, odejdą Kliczki, Haye i straszna nędza zostaje :/

: 02 lip 2011, 14:40
autor: Arcadio
Gdzie są czasy Tysona, Bustera Douglasa i innych, kiedyś to się lali, teraz to szachy ;)

: 02 lip 2011, 14:59
autor: STILON
Arcadio dziś będą grzmoty potężne - zobaczysz :mrgreen:

Obstawiam szaleńczy atak Haye od 1 rundy :) będzie ciekawie.
Chociaż Kliczko pewnie nie odda tak łatwo swoich ulubionych pasów :)

: 02 lip 2011, 22:53
autor: Lukas
Jeszcze na tvp hd mozna oglądać... Zaraz sie zaczyna.

: 02 lip 2011, 22:54
autor: S3ci0r
Lukas, dzięki za przypomnienie, już odpalam TV

: 02 lip 2011, 23:00
autor: marrecki
O ile wogole się odbędzie,... w Niemcowni leje cały dzien a walka na otwartym stadione :P

: 03 lip 2011, 11:23
autor: Arcadio
usnąłem po 1 rundzie, ocknąłem się na 9 i mówili o przewadze Kliczki. Usnałem ponownie i sądząc po punktacji sędziów nie bylo co oglądać, mogę się mylić, ale twarz Haye nie wyglądała w 9 rundzie jakby coś się działo. Pewnie Kliczko lewym prostym trzymał dystans a Haymerker z doskoku podobnie jak z Wałujewem próbował grzmotnąć. Samo wejście bardzo fajne w rytm muzyki MC FADDEN& WHITHEAD Haye . Zrobił niezły show :)