Białe tarcze z zasobów internetu...

Moderator: Moderatorzy

ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Ciura pisze:wykalibrowac czy cos
NIESTETY trzeba je potem wykalibrowac ale najpierw trzeba je zdjac :!: a to nie jest takie proste (MOZNA BARDZO ŁATWO ZŁAMAC WSKAZóKI)co do druku to moze dobry papier foto :wink: a co do montazu to niestety trzeba rozebrac cały zestaw zegarów :cry:
Ciura

Post autor: Ciura »

No to ciężka sprawa hehe jak dla mnie:) pozdrowiam
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14522
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

a je znalazłem fajne tarcze w technologii indiglo ( folia elektroluminescencyjna). widziałem takie u gościa w calibrze i efekt przebija wszystkie "nakładki" drukowane na papierze czy też plexi. tu macie linka do aukcji:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=134419537
tylko ta cena zabija.... :evil:
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14522
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

zagłębiłem się trochę w temat i znalazłem opis jak sobie zrobić tarcze indiglo samemu:

http://www.honda.gda.pl/modules.php?nam ... 981b35f4c2

p.s. jeśli ktoś jest ciekawy co to folie EL i chce wiedzieć więcej to dysponuję wyczerpującym artykułem o lampach EL w pdf-ie i w razie zainteresowania podeśle lub umieszcze na forum.
Nmichał

a ja mam takie pytanko

Post autor: Nmichał »

troche z innej beczki ale nie chciałem zakładać nowego tematu więc napisze tutaj,
A więc, posiada ktoś z Was "tarcze" do konsoli dmuchawy, przy ich demontarzu mi się zepsuły :sad: i został mi tylko biały plastik,
jak ktoś by miał to prześlijcie mi na maila nmichalek@poczta.fm
z góry dzięki
pozdroofka
monter26

Post autor: monter26 »

mk4
Załączniki
zegmk4.jpg
zegmk4.jpg (71.02 KiB) Przejrzano 5610 razy
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12709
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

daj foty jak to po ciemku świeci. sąsiad ma białe w mk4 ale jakieś inne i słabo wieczorem widać więc ciekaw jestem jak u ciebie jest
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
monter26

Post autor: monter26 »

Najlepsze zdjęcie jakie udało mi się zrobić ( makro,długi czas naświetlania i takie tam) myśle że mniej więcej widać jak to wygląda po ciemku :shock: niestety na wskazówki nie starczyło mi zapału i sobie darowałem ale na czytelność wskazań nie narzekam...zresztą po co psuć taki piękny kolorek jakimiś tam czerwońcami ...a reszta kokpitu jest w podobnej tonacji
Wyskalowanie w milach powoduje że teściowa nie biadoli jak ze mną jedzie a nawet pogania bo co to jest 30 na godzinę w mieście :twisted:
Załączniki
zegmk4d.jpg
zegmk4d.jpg (244.15 KiB) Przejrzano 5612 razy
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12709
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

nie no zacnie to wyglada. u sąsiada kapota totalnie bo seryjne podświetlenie. zacnie bardzo.
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
Awatar użytkownika
Gelo-LBN
Posty: 187
Rejestracja: 12 paź 2007, 18:41
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Gelo-LBN »

Jeśli ktoś z Was ma białe tarcze do mkVII, najlepiej w pliku Corela, to prosze o wiadomość na PM
gradobr

Post autor: gradobr »

ja bym prosiła tez o białe ale te z samochodzikiem zamiast obrotomierza do mk7 bede wdzieczna
Awatar użytkownika
darcun4
Posty: 3474
Rejestracja: 22 mar 2005, 20:46
Lokalizacja: Toruń

Post autor: darcun4 »

A te co wstawiłem na str. nr 2, to nie pasują?
Awatar użytkownika
Gelo-LBN
Posty: 187
Rejestracja: 12 paź 2007, 18:41
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Gelo-LBN »

darcun4 pisze:A te co wstawiłem na str. nr 2, to nie pasują?
Niestety ale u mnie wskaźnik temperatuty i paliwa jest w jednym "kółku" tak ja na foto ze str 2 u Yanka, więc te zamieszczone u mnie nie wejdą
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14522
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

Gelo-LBN, przecież sama tarcza biała jest pod tymi kółkami więc nieistotne czy razem w prostokącie czy osobno w kółkach bo i tak maskownica zegarów przykrywa z wierzchu... no chyba że inny odstęp jest między wskaźnikami ale nie wydaje mi się...
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
Awatar użytkownika
Gelo-LBN
Posty: 187
Rejestracja: 12 paź 2007, 18:41
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Gelo-LBN »

Yagr pisze:Gelo-LBN, przecież sama tarcza biała jest pod tymi kółkami więc nieistotne czy razem w prostokącie czy osobno w kółkach bo i tak maskownica zegarów przykrywa z wierzchu... no chyba że inny odstęp jest między wskaźnikami ale nie wydaje mi się...
Przepraszam, może źle to opisałem, chodziło mi o to, że mam takie zegary jakich zdjęcie umieścił Yanek na poprzedniej stronie, czyli wskaźnik temperatury jest po skosie lekko poniżej wskaźnika paliwa, tak więc te które wstawił dracun4 nie pasują do mojego Esa

Tak więc jeśli ktoś ma takie zegary jak na foto poniżej (najlepiej w pliku corela ale może być i inny)
to bardzo proszę o info
Załączniki
Tego typu zegary są mi potrzebne
Tego typu zegary są mi potrzebne
t_fotozeg5dd_560.jpg (23.09 KiB) Przejrzano 5606 razy
ODPOWIEDZ