Uklad wydechowy w escorcie

Dział tuningowy

Moderator: Moderatorzy

dangers

Uklad wydechowy w escorcie

Post autor: dangers »

Witam zalozylem ten temat bo mam do was (specow ) pytanie , kupilem i zamontowalem tlumnik mugena (ladnie mruczy ) jutro zakladam stozek , i zastanawaim sie nad usunieciem tlumnika srodkowego ,ale niechhe zeby mi polecial dowod przez to wiec pytanie do was co mam zrobic z tym fantem i jak najlepej zmodyfikowac jeszcze ukald wydechowy :)
Z góry THx
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

JA TAKI MIAŁEM W POPRZEDNIM :wink: ALE skubany tak wył ze głowa bolała po 20 min jazdy :wink: WYTNIJ KATALIZATOR ALE TAK ZE WYWALASZ WSZYSTKO ZE SRODKA I SPOWROTEM WSTAWIASZ PUSTA JUZ PUCHE :wink: nikt sie nie zorjetuje ze kat jest pusty :wink:
dangers

Post autor: dangers »

kat jest juz pusty ;p zastanawiamsie nad sordkowym tlumnikiem ;p
Vieczur

Post autor: Vieczur »

dangers, na moje to wyrzucenie tlumika srodkowego nie da Ci zbyt wiele wiec niepotrzebnie bys ryzykowal utrata dowodu... to juz lepiej do tego stozka dorzuc sportowe swiece czy nawet jeszcze kable i bedzie ok ;) Tak bynajmniej ja bym zrobil... (poprzestal na tlumiku koncowym i wypatroszeniu kata)...
Nanom 1

Post autor: Nanom 1 »

dangers pisze:kupilem i zamontowalem tlumnik mugena (ladnie mruczy ) jutro zakladam stozek , i zastanawaim sie nad usunieciem tlumnika srodkowego ,ale niechhe zeby mi polecial dowod przez to wiec pytanie do was co mam zrobic z tym fantem i jak najlepej zmodyfikowac jeszcze ukald wydechowy
A po co cos modyfikowac i tak ci przeciez koni przez wyciecie tego czy owego nie przybędzie !!!!
:cool:
tylko tyle ze bedzie wyc jak STAR lub Tatra
......
lepiej w elektronice silnika pozmieniaj (jak masz kase-chip tuning)
a sam stozek tez ci nic nie da oprucz sound ale jak chcesz :???: :neutral: ja sie nie czepiam :mrgreen:
Vieczur

Post autor: Vieczur »

pitbull pisze:a sam stozek tez ci nic nie da oprucz sound ale jak chcesz
stozek miesza w momencie obrotowym..ale czlowiek i tak tego nie odczuje poza hamownia ;) no ale nie gadajmy juz o nim... to temat o tlumiku ;)

dlatego lepiej bylo by gdybys nie wyrzucal srodkowego ;) Jak juz chcesz poskladac rozne bajerki do kupy by Essi lekkiego Red Bulla dostal to dorzuc jeszcze swiece i przewody.. :P a reszte olej bo za duzo nie wskurasz... bez powaznego wsadu pieniedzy ;)
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

dangers, UZUPEŁNIJ PROFIL bedziemy wtedy mogli CI wiecej pomóc :wink:
dangers

Post autor: dangers »

profil uzupelniony a wracajac do tych swiec i kabli to jaki to koszt?
MARKKO

Post autor: MARKKO »

Moc silnika: 82
a nie 75??? to zależy czy chcesz mieć kable i świece motorcrafta czy kable marki kable itd
MARKKO

Post autor: MARKKO »

przewody zapłonowe EWR 13 Motorcraft 1,4/1,6 CVH 90.00
świeca zapłonowa AGPS 32C1 Motorcraft 1,4 CVH CFI/ 10.50 tj koszt 1 szt

allegro koło 65 zeta za kable
MARKKO

Post autor: MARKKO »

Vieczur pisze:dlatego lepiej bylo by gdybys nie wyrzucal srodkowego
wywal katalizator zrób układ przelotowy. Gdyby chciało Ci sie zminiac cały układ wydechowy począwszy od kolektora wydechowego po sam tłumik to możesz zarobić na nim jakieś 30 koni, a nawet wiecej
dangers

Post autor: dangers »

Byly wlasciciel mi powiedizal ze mial jakies lekkie modyfikacje , spoczatku niewierzylem ale dziwne jest to ze moge roxbujac go na dwojce 120km/h prawda ? mowil ze ma jakas dluga spkrzynie czy cos tkaiego
MARKKO

Post autor: MARKKO »

dangers pisze:mowil ze ma jakas dluga spkrzynie czy cos tkaiego
większy V-max dłuższy sprint do setki
Vieczur

Post autor: Vieczur »

dangers pisze:ze moge roxbujac go na dwojce 120km/h prawda ?
moj szedl na trojce do 160 km/h ;) wiec mozliwe ;)
MARKKO pisze:zależy czy chcesz mieć kable i świece motorcrafta czy kable marki kable itd
jesli kupi motorcrafty to bedzie mial oryginal ktory nie doda mu chociaz ciut mocy... wiec lepiej jak rozejrzy sie za czyms "egzotycznym" ... jak np chociazby za firmą K&N ;)

no ale wrocmy do tematu o ukladzie wydechowym... dangers, jesli chcesz dowiedziec sie cos wiecej o podnoszeniu mocy itp... zaloz inny temat w ktorym konkretnie bedziemy cos rozwazac... aczkolwiek podobnych tematow bylo juz duzo wiec radze Ci najpierw je przejrzec a noz widelec cos z nich wyciagniesz ;)
MARKKO

Post autor: MARKKO »

Vieczur pisze:moj szedl na trojce do 160 km/h ;) wiec mozliwe ;)
popatrz na silniki ;)
ODPOWIEDZ