błotniki od cosa

Dział tuningowy

Moderator: Moderatorzy

kazik

błotniki od cosa

Post autor: kazik »

Witam mam pytanie czy tylne błotniki od cosa były inne jak tak to czym sie różnił a tak przy okazji ma może ktoś na sprzedaż przednie błotnik od cosa? :?:
emceha

Post autor: emceha »

Kazik co do różnic to nie wiem, tak wizualnie to na pewno sie różnią :P A co do kupna to tylo ebay niemiecki lub angielski ze wskazaniem na ten drugi ale ostrzegam!!! CENA CIĘ ZABIJE :shock:
kazik

Post autor: kazik »

widziałem i zaniemówiłem jak się nie mylę to chyba na polskie ponad
3000
emceha

Post autor: emceha »

Dokładnie tak to wygląda i szczerze nie znajdziesz tego w Polsce. Lepiej chyba dać sobie spokój albo poszukac u nas bodykitu z laminatu.
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

emceha pisze:albo poszukac u nas bodykitu z laminatu.
to już lepiej całkiem dać sobie spokój
kazik

Post autor: kazik »

orioninblue pisze:
emceha pisze:albo poszukac u nas bodykitu z laminatu.
to już lepiej całkiem dać sobie spokój
dlaczego tak uważasz??
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

ponieważ produkty dostępne na allegro wykonane z laminatu są bardzo kruche i łatwo je uszkodzić a poza tym jest kłopot w montażu wiem bo z kolegą rzeźbiliśmy calibrę niby miało wszystko pasować a co sie na kleliśmy.
kazik

Post autor: kazik »

czyli nie warto. al mam takie pytanie czy zawiasy od rsa obniżają seryjnie czy nie??
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

przecież Ty masz RS-a więc zawieszenie od RS-a jest twoim seryjnym
kazik

Post autor: kazik »

nie do końca bo ja mam swapa i mam przełożony silnik i nie wiem czy tam jest już zawias od rsa czy nie najprawdopodobniej będę kupował zawiasy bo to jest wina zawiasów że obciera o koło
emceha

Post autor: emceha »

Musisz sprawdzić czy masz tarczę hamulcową z przodu wielkości 260mm no i czy masz tarcze z tyłu. Jeśi tak nie masz to ktoś się nie postarał przy swapie, nie wymienił tego co trzeba, zostawił esa na zwykłych amorkach i sprężynach a tak nie da rady bo RS miał twardsze zawiecho. Niższe chyba nie ale twardsze napewno ;)
kazik

Post autor: kazik »

z przodu mam tarcze od rsa bo nie dawno zmieniałem ale z tyłu mam bębny od 1,6
kazik

Post autor: kazik »

właśnie dzwoniłem do poprzedniego właściciela i powiedział że z przodu i tyłu są sprężyny od rsa a amorki gazowe czyli tani koszt naprawy będzie.
Awatar użytkownika
lordpablo
Posty: 3055
Rejestracja: 17 lut 2007, 14:50
Lokalizacja: Siennica

Post autor: lordpablo »

a te spręzynki do rsa są dużo niższe od normalnych? pasują na standardowe amory gazowe czy muszą być obniżone amory
kazik

Post autor: kazik »

nie ja mam normalne amorki gazowe i sprężynki od rsa i nie są obniżane
ODPOWIEDZ