Problem z LPG

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
bad_boy88

Problem z LPG

Post autor: bad_boy88 »

witam panowie mam taki problem z gazem jak odpale samochod i dodam gazu to on tak cyknie i przelaczy sie na gaz i dzisiaj jechalem i w trakcje jazdy mi sie rozlaczyl i nie chcial jechac ale tak po 3 sekundach cyknol i zaskoczylo i tak pare razy mi sie zrobilo az w koncu stanolem zgasl mi calkowicje przelaczylem na benzyne odpalil (fakt ze po 20 sekundach krecenia ale dal rade) i reszte drogi musialem pokonac na benzynie :( pomozcie co to moglo sie stac bo ja sie nie bardzo orietuje :cry:
MARKKO

Post autor: MARKKO »

a kiedy miałeś regulacje gazu, kiedy wymieniałes fitry? A może marny gaz zanaktowałeś?
bad_boy88

Post autor: bad_boy88 »

gaz tankowalem tak gdzie zawsze wiec powinien byc dobry a co do filtrow i do regulaci gazu to dawno nie byly wymieniane i nie byl regulowany :cry:
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

po pierwsze -wyreguluj
po drugie - jesteś pewien że nie było mało gazu?
Takie efekty może dać też awaria centralki gazowej, awaria sterownika, zepsuty czujnik temperatury w parowniku (o ile taki posiadasz i masz ustawioną temperaturę przełączania) no i jeszcze parę rzeczy by się znalazło :)
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
bad_boy88

Post autor: bad_boy88 »

gazu troche jest wczoraj tankowalem 22litry i dopiero przejechalem 80km ;) czujnika temperatury to raczej nie mam. Mam instalacje II generacji i przelancza mi sie za pomoca dodania gazu albo przez pstryczek :)
ODPOWIEDZ