Felgi piaskowanie i lakierowanie

Dział tuningowy

Moderator: Moderatorzy

bielu

Felgi piaskowanie i lakierowanie

Post autor: bielu »

witam jak w temacie mam do was pytanko o wasze doświadczenia w tych działaniach.moje alusy są w stanie tragicznym i trzeba by sie w końcu za nie wziąć..z racji czerwonego koloru nadwozia chodzi mi po głowie pomysł polakierowania ich po uprzednim wypiaskowaniu oczywiscie na kolor biały..co wy o tym myślicie??jak coś to mogę zrobić i dołączyć zdjęcie felgi..jesli ktoś z grona łódzkiego ma jakies znajomości tudzież wie gdzie może znajdowac sie punkt w którym można wykonać takiego zabiegi bardzo prosze o info.
deathrider_85

Post autor: deathrider_85 »

Jak dla mnie, to do Twojego Essa taki kolor felg nie za bardzo pasuje.
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

białe fuu to tak jak białe skarpety do czarnych spodni, o wiele lepiej pasowałyby czarne
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
jaras231

Post autor: jaras231 »

Moim zdaniem białe do czerwonego by pasowały :)
sam miałem czerwonego essiego i marzyły mi sie białe alu :)
ale coś w tym stylu jak na filmiku
http://pl.youtube.com/watch?v=frrNPJy2h ... biale.html
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

a ja uważam że biała felga jest dobra do rajdówki lub białego auta
ale róbta co chceta :razz:
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
bielu

Post autor: bielu »

no felga może nie jakaś super zajebista bo 14 calówka a wzór prawie identyczny jak ten http://img209.imageshack.us/my.php?imag ... 011gy8.jpg
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12701
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

bielu a może zrób tak jak mój znajomy, malował pistoletem co prawda ale zwykłą farbą chyba emulsją raz na biało i tak se zdjęcia robił a raz na czarno i później na kompie oglądał i pytal ludzi jaki kolor bardziej pasi. malnij se na biało i zobaczysz czy pasi a jak nie to zmyjesz i po sprawie.
a te ze zdjęcia to by mnie pasowały :lol:
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
Awatar użytkownika
Intruder D1
Posty: 156
Rejestracja: 13 sty 2008, 08:50
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki
Kontakt:

Post autor: Intruder D1 »

Moim skromnym zdaniem te białe felgi to nie byłby głupi pomysł.Mi osobiście sie podobają :grin:
bielu

Post autor: bielu »

dlatego klamka zapadla..felgi mam bardzo podobne i jestem tez zdania ze bedzie ladnie wygladalo..kwestia tylko utrzymania ich w czystosci ale myjka jest podjazd do garażu tez wiec damy rade...zwlaszcza ze po znajomosci bede mial za 200 zl wypiaskowane i pomalowane wiec chyba cena przyzwoita jak za taki zabieg
bielu

Post autor: bielu »

tak wyglada dokladnie moja felga...i jednak zdanie mam mieszane bo przy samym czerwonym lakierze nawet bym sie nie zastanawial ale zarówna jak i na zderzakach jak i przez caly bok idzie czarna listwa...i tak mysle czy przy niej bialy kolor felgi bedzie pasowal...rozwazam jeszcze opcje czarnego koloru...
Załączniki
08062008078.jpg
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12701
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

to zrób jak pisałem. będziesz widział co wybrać.
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
deathrider_85

Post autor: deathrider_85 »

Jak już chcesz czarną felgę, to chociaż rant zostaw srebrny lub ala chrom.
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14517
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

deathrider_85 pisze:Jak już chcesz czarną felgę, to chociaż rant zostaw srebrny
dokładnie - cała czarna alu wizualnie niczym sie nie różni od stalówki, zwłaszcza z dalsza... Juz lepiej zostaw rant biały (srebrny, chrom, polerka) a środek pod kolor nadwozia.... cos w każdym bądź razie musi pozostać na feldze odróżniającego - najlepiej rant :)
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
djsimon

Post autor: djsimon »

bielu ja mam inny pomysł na kolor twoich felg.
połączenie tych dwóch kolorów ze sobą.
sprecyzuję to: zewnętrzna strona felgi ta płaska + rant na biało, a wewnętrzna strona + szczeliny między szprychami na czarno.
trochę zachodu ale efekt piorunujący i niepowtarzalny.
Tfaruk

Post autor: Tfaruk »

Według mnie czarna felga nie będzie fajnie wyglądać - ja bym malował na biało. Tak przy okazji to oponę masz w rewelacyjnym stanie :P
ODPOWIEDZ