Wakacyjny Spot Grilowy

Informacje o zlotach i spotach i nic wiecej.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
nova
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2007, 17:45
Lokalizacja: Chorzów

Wakacyjny Spot Grilowy

Post autor: nova »

Z racji nastania sezonu ogórkowego :razz: proponuje zorganizowanie Spota Grilowego w Chorzowie 19 Lipca. Upieczemy kiełbaskę :razz: spalimy patyczki :!: pobedziemy wśród zieleni i miło spedzimy czas przed urlopami lub w trakcie :smile:
Jest Volvo S40 wyłącznie od Novej
i Jest Mondeusz od Novego
A Był - Czerwony karzeł 17.01.2007 - 19.02.2011
deathrider_85

Post autor: deathrider_85 »

Hmm... Wiesz jak będzie ładna pogoda, to ja się piszę. Przydało by się 2 zlot zaliczyć :). Poza tym dawno w Chorzowie nie byłem.
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12701
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

mniam mniam.... kupiec i Sprzedawczyk pisze się na kiełbaske.
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
emceha

Post autor: emceha »

hmmm zeżarłbym kiełbę z grillosa :mrgreen:
Awatar użytkownika
nova
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2007, 17:45
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: nova »

kupiec pisze:mniam mniam.... kupiec i Sprzedawczyk pisze się na kiełbaske.
emceha pisze:hmmm zeżarłbym kiełbę z grillosa
To zapraszam na spota :razz: :cool:
Jest Volvo S40 wyłącznie od Novej
i Jest Mondeusz od Novego
A Był - Czerwony karzeł 17.01.2007 - 19.02.2011
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

Z Gdańska to kawałek, ale tak sie składa, że 19go zaczynam 2 tygodniowy urlop :grin: Także jeśli nie macie nic przeciwko to i ja bym zawitał do Chorzowa na kiełbache :grin:
emceha

Post autor: emceha »

Bartek T. pisze:Także jeśli nie macie nic przeciwko to i ja bym zawitał do Chorzowa na kiełbache
Bartek T., Jeśli ylko masz ochotę i faktycznie będziesz w okolicy to musisz przyjechać ;) Innej opcji nie ma :P
timo

Post autor: timo »

Tez z wielka checia przyskoczylbym na grilowanie tym bardziej ze niemam do Chorzowa az tak daleko!Ale ze mna to jest tak ze zawsze cos mi wyskoczy!W weekendy moja zona pracuje i wszedzie musze jezdzic z moja mala coreczka a wiadomo jak to jest!Moze sie uda i wpadne na kielbache!Juz dwa razy mialem byc w Mikolowie i nic z tego niewyszlo :sad: Ale za to jutro bede w Chorzowie na koncercie ''The Police'' :grin: :grin: :grin:
lucjan

Post autor: lucjan »

super ,jak mogę to też przyjadę
Awatar użytkownika
nova
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2007, 17:45
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: nova »

Zapraszamy wszystkich chętnych miejsca jest dużo :cool:
Jest Volvo S40 wyłącznie od Novej
i Jest Mondeusz od Novego
A Był - Czerwony karzeł 17.01.2007 - 19.02.2011
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12701
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

timo ty mnie nawet nie .... no wiesz :mrgreen: ja zawsze zabieram syna :grin: no i żone :twisted:
lucjan zpraszamy
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
timo

Post autor: timo »

No to kiedy i gdzie w Chorzowie mialoby sie odbyc te grilowanie?Gdzies w okolicach stadionu slaskiego,wesolego miasteczka,zoo?Czy moze gdzies macie w Chorzowie takie specjalistyczne miejsce na tego typu imprezy ;)
Awatar użytkownika
nova
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2007, 17:45
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: nova »

Mamy specjalistyczne miejsce na tą okazję a umówilibyśmy sie pod Norauto lub AKS,bo troszke trudno tam trafić :razz:a kiedy to przypomnę 19 lipca myślę że na 16 będzie pasować wszystkim i rezerwowac mi dobrą pogodę :cool:
Jest Volvo S40 wyłącznie od Novej
i Jest Mondeusz od Novego
A Był - Czerwony karzeł 17.01.2007 - 19.02.2011
timo

Post autor: timo »

Tyle dobrze ze taka data bo bedzie po wyplacie :grin: A gdzie u Was tam jest Norauto :shock: Stadion i okolice czyli te wszystkie ZOO-a i wesole miasteczka znam Very gutes ale reszta mieściny niezabardzo :???:
Awatar użytkownika
nova
Posty: 337
Rejestracja: 03 lut 2007, 17:45
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: nova »

To jadąc od zoo w stronę Chorzowa po minięciu stadionu masz zaraz skrzyżowanie skręcasz w prawo i widzisz centrum handlowe AKS a Norauto jest koło Auchana przy DTŚ wydaje mi sie że pod AKS będzie łatwiej trafic nieznającym Chorzowa
Jest Volvo S40 wyłącznie od Novej
i Jest Mondeusz od Novego
A Był - Czerwony karzeł 17.01.2007 - 19.02.2011
ODPOWIEDZ