pomp paliwa ?

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Bosaczek55

pomp paliwa ?

Post autor: Bosaczek55 »

siemka mojemu eskowi dzieje sie cos dziwnego...kiedy ide do niego rano to nigdy nie pali dopiero po dluzszym kreceniu ale jest to niemozliwe bo mam slaby akumulator...gdy go podladuje to wtedy pokreci i odpali...na gazie jest praktycznie tak samo..ale jest tez inna ciekawostka bo jak np wsiade i pokrece go troche i podpompuje pedalem gazu dosyc duzo i zostawie go na kilka minut a potem wsiadam to pali od pierwszego strzala .... o co moze chodzic ??czy moze byc to wina pompy paliwa ??
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

Ja bym obstawiał na słaby aku - nie daje pełnej iskry na świeczki - bo cała jego mizerna moc idzie na rozrusznik.
Jeśli masz możliwość , to podepnij się na próbę pod inny - dobry aku.
Przeczyść też klemy i styki (kabel - rozrusznik) - jeśli tam masz metal utleniony to też dodatkowe masz obciążenie.
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
Bosaczek55

Post autor: Bosaczek55 »

no wlasnie tez mi sie wydaje ze aku ale nie mam jak sprawdzic na innym...ale jak podpinam na lejcach to jara normalnie...czyli ni emusi to byc pompa paliwa ? bo jak przekrecam kluczyk to raz slychac takie buuu a raz nie...
Awatar użytkownika
morgon
Posty: 802
Rejestracja: 20 cze 2007, 21:33
Lokalizacja: Buczkowice

Post autor: morgon »

Bosaczek55 pisze:ale jak podpinam na lejcach to jara normalnie
He he mocne hasło :mrgreen: Uśmiałem się zdrowo
Bosaczek55

Post autor: Bosaczek55 »

heh a cos napisalem nie tak ?:)
Awatar użytkownika
morgon
Posty: 802
Rejestracja: 20 cze 2007, 21:33
Lokalizacja: Buczkowice

Post autor: morgon »

Nie, jak najbardziej poprawnie ale wymiękłem przy lejcach. Jeszcze się z tego śmieję
Bosaczek55

Post autor: Bosaczek55 »

heh no to przewody di rizruchu czy jakos tak :P ale bardzo prosze bo smiech to zdrowie ups chyba troche odbiegamy od tematu :P
ODPOWIEDZ