Spoty(propozycje) oddział Tychy Katowice Pszczyna i okolice

Informacje o zlotach i spotach i nic wiecej.

Moderator: Moderatorzy

emceha

Post autor: emceha »

Ja jestem chętny na spocik ;) Nie wiem czy nie lepsza będzie sobota lub niedziela w okolicach godziny 16.
Enzo

Post autor: Enzo »

tanner może sie jednak skusisz :razz: a co do dnia to mi pasuje tylko piątek..
Tanner

Post autor: Tanner »

Taak, wczoraj poszedlem przestawić auto i super - nie podtrzymuje obrotów tzn sprzęgło abo luz i zamiast spadać do 900 to spadają do zera - zawsze ;/
Enzo

Post autor: Enzo »

no to kapa chyba się nie dowieziesz na spota :-|
Tanner

Post autor: Tanner »

zobaczymy jak sie ess bedzie czul jutro, bo zaraz przed tym wszystko bylo w 100% dobre, nawet sie dziwilem ze tak rowno moga obroty chodzic, potem od razu w dzien trzymal dokladnie 500rpm a w nocy jak poszedlem przestawic to juz gasl ;/ Tak jak ktos pisal - to auto ma dusze :evil:
Enzo

Post autor: Enzo »

dobra żeby nie było piątek sie zbliża wiec piszcie kto przyjedzie ;)
Tanner

Post autor: Tanner »

Ja bede - da sie jezdzic, szeroką stopę mam moge trzymac na raz hamulec i gaz :D
Piątek o której godzinie? I podajcie moze adres, tzn jaka ulica tam jest albo mapke niech ktos zrobi, chyba ze ta wyzej jest aktualna ;D
Enzo

Post autor: Enzo »

hehehe szeroka stopa dobre :smile: Piatek 17 a mapka jest aktualna ;)

a własnie moge wziąść grilla to kto chce niech sobie weźmie kiełbache ;)
Tanner

Post autor: Tanner »

oo dobre heh;D
Z głównej czyli Bielskiej odbitka w prawo na Pawła Kołodzieja jest przy czym? Jaka stacja?

Enzo, możliwe, że Cie dzisiaj widzialem w BB? Kolo nowego centrum handlowego w budowie i potem pojechales w prawo w strone starego hotelu magóra i kina zlote lany? :idea:
Enzo

Post autor: Enzo »

Tanner za kortami tenisowymi ktore sa po prawej stronie bedzie za jakies 200metrów zjazd w prawo albo opisze Ci to w rajdowym stylu Bielska potem 3 prawy nie ciąć , 50 , 2 lewy 100 prostej i na koniec 2 prawy:) hehe na pewno trafisz ;)

a co do Bielska to niestety ale mnie tam nie było byłem w Pszczynie :razz:
neosystem

Post autor: neosystem »

to kiedy ten spocik??

Enzo, napisz gdzie sie spotkamy i pojedziemy razem bo mozliwe ze sam tam nie trafie ewentualnie moj ne tel 792209820
Enzo

Post autor: Enzo »

Jutro o 17 :smile: a mozemy sie spotkać pod kauflandem na parkingu ;) numer juz zapisuje
Tanner

Post autor: Tanner »

Shit... Przed chwila wrocałem do domu i spiepszył sie wentylator dmuchawy :/ co w połączeniu ze spiepszonym włacznikiem wentylatora chłodnicy uniemozliwia juz jazde dluzej niz 15min ;/
Enzo

Post autor: Enzo »

no to chyba po spocie neosystem ma przyjechac to na 2 auta nie bardzo:/
Tanner

Post autor: Tanner »

Jaka lipa... A juz mialem nadzieje ze sie dowiem gdzie jest ten piepszony silniczek krokowy i w ogole mialem kilka pytan technicznych...

A na miejscu bysmy nie naprawili tej dmuchawy?

jeszcze lać zaczyna ;/
ODPOWIEDZ