Okulary polaryzacyjne

Linki do ciekawych stron

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
nonam
Posty: 4610
Rejestracja: 06 wrz 2007, 23:24
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: nonam »

Co do tych plam to ja w swoich ciemnych nakładkach na okulary korekcyjne też widzę takie plamy, więc się Mikosz nie przejmuj :P
Bo z mocą jest tak, że zawsze jej za mało.

Kierowca bombowca.
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

Paula, Mikosz mieszka pod Wrockiem - skrzyknij się z nim - spotkaj - przymierzysz i będziesz wiedziala co i jak.
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
Paula
Posty: 870
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:53
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Zgierz

Post autor: Paula »

Z tym mierzeniem to chodziło mi bardziej o "rozmiar" bo wątpię by Mikosz kupił sobie damskie :P A mi ciężko dopasować okulary, bo zazwyczaj są za szerokie i mi spadają, więc chciałabym przymierzyć jak to leży na nosie ;)
Awatar użytkownika
Mikosz
Posty: 1689
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:57
Lokalizacja: UK

Post autor: Mikosz »

Jamszoł, hehe jej przymierzenie mojego okularu odpada, jestem pewny że jej spadnie. Wziąłem wyjątkowo szerokie gdyż łeb mam duży od urodzenia.
Paula, pomogę Ci... w takim razie wskakuj do sreberka i bruuuum z krzyżówki na gądowianke (obwodnica) i caaaaały czas prosto na ul. armii krajowej, po prawej będziesz widziała LUKOIL, zaraz za stacją skręcać w prawo to tam jest ulica Żegiestowska. Wejdziesz na piętro i masz duuuży wybór okularów polaryzacyjnych i przeciwsłonecznych... :)
Szczerze cieżko szukałem tą firme. Skomplikowane położenie firmy. Dopiero mechanicy w warsztacie mi pomogli. Szczegóły mogę opisać na PW. Ja zanim licytować byłem wpierw obejrzeć. Babka mi sprzedała bez problemu mimo że nie licytowałem. Po zakupie to zrobiłem ze względu na zarobienie pozytywów :mrgreen:
Przedmioty tegoż sklepu na allegro http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=9483671
Mało mają na allegro ale na miejscu jest ogromny wybór ;-)
Dalej jestem bardzo zadowolony. Faktycznie fajnie widać tych ludzików w autach z przeciwka :mrgreen:
Paula
Posty: 870
Rejestracja: 25 mar 2009, 10:53
Lokalizacja: Szczecin/Łódź/Zgierz

Post autor: Paula »

O super, dzięki za wskazówki :) Po wypłacie spróbuję się tam wybrać i obejrzeć te szkiełka ;) W razie co, odezwę się na pw bo dokładniejszą mapkę dojazdu :P
ODPOWIEDZ