Strona 1 z 1

zakupy na ebay'u - co i jak?

: 12 sty 2009, 08:56
autor: siutek
jak w temacie, czy ktos wie jak dokladnie wygladają zakupy na ebay'u? tym angielskim?? jak wyglada platność?? przelewy, czy banki potrącają jakies prowizje??

kwestia przesylki mnie nie interesuje, adres wysylki jest angielski, potem już do polski ściagam to swoimi kanałami :P

: 12 sty 2009, 10:56
autor: kupiec
Bartek i lostlast kupują tam to napisz do nich oni ci pomogą

: 12 sty 2009, 16:11
autor: Jamszoł
A po co siutek, ma do nich pisać , przecież oni mogą tu odpisać i też będzie dobrze - nawet lepiej , bo i ja się czegoś nowego dowiem .

: 13 sty 2009, 20:40
autor: siutek
no i chyba sie niczego nie dowiem, bo ten temat chyba nie dotarl do osob ktore moglyby cos powiedziec... :P

: 13 sty 2009, 21:17
autor: Tigerbart
Chodziło o mnie?

Moje zakupy na eBay.de wyglądają następująco:

- nic nie kumam po niemiecku, niemiecki mnie denerwuje
- nie mam przez to loginu/konta na eBay'u

Dlatego współpracuję z Lostlast'em, który dzięki swojej uprzejmości pomoże mi w zakupie (t.zn. ja wysyłam mu forsę, a on robi zakupy :lol: ).

: 13 sty 2009, 21:21
autor: Yagr
a polski ebay nie ogarnia tych towarów zza miedzy?

: 13 sty 2009, 21:22
autor: Jamszoł
To w ten sposób Mati kupił kiedyś nalepki Team RS - poprzez kumpla w Angli

: 14 sty 2009, 07:06
autor: siutek
Bartek T. pisze:Chodziło o mnie?
- nic nie kumam po niemiecku, niemiecki mnie denerwuje
- nie mam przez to loginu/konta na eBay'u
ja pytam o ebay brytyjski (ebay.co.uk), chociaz w kwestii platnosci tu nie ma chyba zadnej roznicy. zalozylem wczoraj konto na tym portalu, ale zastanawiam sie czy poprawnie wpisalem dane adresowe :P chyba przekonam sie o tym gdy zrobie pierwsze zakupy. :)