Sekrety Miriam

Linki do ciekawych stron

Moderator: Moderatorzy

jerzyk

Sekrety Miriam

Post autor: jerzyk »

Co wy na to ,ale sie chłopaki pszejechali: :mrgreen:


http://www.mp3s.pl/miriam_secret
Krzychu-9

Post autor: Krzychu-9 »

A tak widziałem, widziałem, na miejscu tych gości kazałbym się obrzezać i poprosiłbym o azyl w Izraelu. Może tam ich nie znajdą !!! a jak nie to może stacja kosmiczna czy coś !!


PZDR
Awatar użytkownika
Lukas
Posty: 5994
Rejestracja: 28 mar 2004, 18:35
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Lukas »

hehe, teraz sie chlopacy sadza z producentem...
fuj!!!
:ble:
Yukas

Post autor: Yukas »

Widziałem już wcześniej te fotki i uważam, że to chamstwo, ze nie powiedzieli chłopakom że ona jest facetem :x
Ale kto wie... może po programie któryś się zdecyduje na nią :wink:
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Niezły numer :D ja sie dałem nabrać :oops: bo jak się zaczoł ten program to powiedziałem że jakbym tam był to bym wygrał :oops: niezły kibel :oops:
Yukas

Post autor: Yukas »

Zdarza się :wink:
Gdybyn sam nie wiedział to też bym stwierdził, że niezła laska z niej jest :lol:
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Czego to już nie wymyślą żeby zwiększyć oglądalnośc :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Yukas

Post autor: Yukas »

niedługo to tranzwestytów i pedałków będą dawać do tv aby zwiększyć oglądalność :mrgreen:
Viking

Post autor: Viking »

Taa, bo juz wszystko inne sie przejadlo.
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

A teraz może SEKRETY KOŚCIOŁA to by miało niezłą oglądalność :mrgreen:
Yukas

Post autor: Yukas »

Na szczęście niedługo kończy się ten durny program i będzie koniec Miriam :mrgreen:
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

I pewnie nie długo powstanie nowy i potem jeszcze jeden itak dalej :twisted: zamiast wydawać kase na te głupoty pomyśleli by o głodujących DZIECIACH :!:
Yukas

Post autor: Yukas »

Telewizja ma w du*ie zwykłych ludzi, a napewno głodujących, wolą sobie ładować kase w kieszenie :evil:
Mogliby zaprzestać dawać takie durnowate i totalnie bezsensowne programy :x
Daliby lepiej jakiś nowy program lub kanał motoryzacyjny :mrgreen:
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Tak kanał motoryzacyjny to jes to a nie głupawe programiki :!:
Yukas

Post autor: Yukas »

Mógłby się pojawić jakiś program w TVN Turbo o różnych markach samochodów i przedstawić tam conajmniej przez 30min Essiego :wink:
Albo jakiś program o zlotach samochodowych, wówczas poinformowalibyśmy ich o naszych zlotach i uważam, że jak by ktoś zobaczył swojego Essiego w tv byłby dumny z niego :D
ODPOWIEDZ