kupno RS2000 mk5/6

Moderator: Moderatorzy

yezozwierz

Post autor: yezozwierz »

nie ma linku. ale może kojarzysz, był kiedyś nawet na fefku było głośno - mk6 czerwony, progi zendera, błotniki przednie i zderzak cosworth, białe 17", maska z jednym garbem i jednym wlotem cossa. wtedy kupił go Grzee i zrobił.
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

niestety nie kojarzę
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

A co powiecie o tym ? KLIKACZ

Kazik, czy sie nie gniewasz :???: :o :grin:
yezozwierz

Post autor: yezozwierz »

Nasz klubowy :) kolegi Kazik. Gadałem z nim dłuuugo przez telefon bo przymierzałem się do zakupu - miał problem z zapłonem, pewnego dnia poprostu nie zapalił. Miałem podejrzenia co do winowajcy ale daleko było żeby jechać i ryzykować.. Trochę żałuję ale cóż. Winny byl edis. Z tego co wiem to silnik młodszy od budy, po generalnym remoncie, oferuje bardzo dobre osiągi. Kazik mierzył mi wtedy też kompresję i wynik był całkiem niezły. We wnętrzu fotele recaro ale nie te typowo RSowe (ale też fajne), kierownica Momo (biore ją jak go weźmiesz :P), zegary indiglo, deska w srebrze. Ogólnie fajne autko moim zdaniem :) Nie widziałem na żywo ale o mało go nie kupiłem :)

Prześledziłem korespondencję z Kazikiem i wygląda to tak (stan na październik 08):
0-100km/h mierzone stoperem przez pasażera 7,8s na felgach coswortha.
Vmax przed remontem 227km/h
Zalany Mobilem 10w40
Nie brał oleju
Kompresja ok 11-13, po próbie olejowej to samo więc dół zdrowiutki
Dwie małe dziurki w fotelu pasażera
Skrzynia MTX75 biegi wchodzą gładko
Zawieszenie z RS2000

Kazik go sprzedał za naprawde małe pieniądze - możesz wykorzystać ten fakt. Poza tym wtedy miałfele cossa a teraz jakąś padakę.
Awatar użytkownika
nonam
Posty: 4618
Rejestracja: 06 wrz 2007, 23:24
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: nonam »

No i jeśli go weźmiesz to zamawiam białe kierunki w zderzak :P
Bo z mocą jest tak, że zawsze jej za mało.

Kierowca bombowca.
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

Bo ja mu jeszcze nie wyrzeźbiłem z Ściery :mrgreen:
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

Yeżu, gość krzyczy 3000zł, za tyle poszedł? Jak bym go kupił - to pełna rozbiórka (bolesne słowo dla Kazik'a) mogłaby być podczas zlotu nad morzem :mrgreen:
yezozwierz

Post autor: yezozwierz »

o kurde zapomniałem o białych kierunkach :(

nie pamiętam za ile poszedł od Kazika ale coś koło 3000 chyba. Ale miał felgi Coswortha oryginalne na sobie i walniętego EDIS-a.
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

Oto co pisze obecny właściciel auta:

"Ostatnio naprawione i wymienione zostało:
instalacja świateł przednich tak że można zamontować spokojnie żarówki 100W
cewki zapłonowe nowe
nowe kable WN
sondy lambda 2 sztuki Nowe
wymiana uszczelki pod głowicą i wszystko co się z tym wiąże
wymienione napinacze łańcuszka nowe
nowe klocki i tarcze
dwie nowe opony
zaotała też wymieniona skrzynka bezpieczników"
yezozwierz

Post autor: yezozwierz »

To zrobił Kazik tak mi się wydaje. Ale niech lepiej sam się wypowie bo nie mam 100% pewności. Jego ogłoszenie niestety już nie figuruje w giełdzie..
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

to ja rezerwuję tylne światła i może zegary i fotele jakby dobra cena była oraz lewą przednią lampę i postojówki
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
Awatar użytkownika
lordpablo
Posty: 3055
Rejestracja: 17 lut 2007, 14:50
Lokalizacja: Siennica

Post autor: lordpablo »

takei auto na rozbiórkę - wstydzcie sie :evil:
Tfaruk

Post autor: Tfaruk »

Tigerbert - jak chcesz to mogę umówić się z gościem i zobaczyć to autko. Powiedz co chciałbyś dowiedzieć się na jego temat?
kazik

Post autor: kazik »

wypowiem się w tej kwestii to co ma w opisie aukcji to zrobiłem ja ale to i tak nie wszystko co w nim zrobiłem bo jak go sprzedawałem to dwa dni wcześniej naprawiłem tylną klapę :cry: a kupił go młody chłopak więc nie wiem co on teraz z nim robił jak go kupował to nie umiał nim jeździć a potem dawał każdy bieg do odcinki. Ja sprzedałem go za 3000 zł jako uszkodzony co prawda i teraz to mnie boli bo włożyłem w niego ponad 6000 zł plus kupno 5000 zł a żeby był mało koszt naprawy by wyszedł max 500zł nowy EDIS
Ostatnio zmieniony 07 lut 2009, 14:56 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.
yezozwierz

Post autor: yezozwierz »

Mi też szkoda że go nie kupiłem.

Pytanie ile zdążył chłopaczek zepsuć od listopada..
ODPOWIEDZ