COŚ o LPG

Linki do ciekawych stron

Moderator: Moderatorzy

ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Ja tam puki co nie nażekam :wink: nic się nie dzieje i myśle że tak zostanie :wink: dbam serwisuje i ciesze się przyjemnością z jazdy :wink: i oby wszyscy mogli się cieszyć bezawaryjnymi ESSIMI :wink:
Yukas

Post autor: Yukas »

Pozazdrościć "Yanek" takiego Essiego :wink:

U mnie silnik ładnie chodzi, tylko zawieszenie przednie mam do wymiany i troche blacharke :(
Na szczęście wiosna tuż tuż :D
Iziek

Post autor: Iziek »

wiesiu666 pisze:gdzie komputer, tak zawsze musi sie jakis wiekszy problem pojawic predzej czy pozniej. NORMALKA. Nie ma jak samochodu gaznikowe :lol: W sumie wystarczy tylko pare kabelkow na krzyż a samochod i tak bedzie chodzic :)
W mojej instalacji LPG był jeden problem... przy upałach sięgających ponad 35stopni niechciał mi jechać tylko nim szarpało... szczegulnie jak jechałem gdzieś na światłach... nie wiem czym to było spowodowane ale miałem tak przez miesiąc a potem samo ustąpiło :D :) ;) naszczęście :mrgreen:
janek

Post autor: janek »

mój gaz jak działał to trasa 8l, miasto 11,5 - 12,5l zależnie od "nogi", z silnikiem 1.4 PTE.
Teraz padła elektronika ("LECHO") i palę benzynę. Jak zrobię to wypowiem się co było.
Na gazie nie oszczędza się tylko jeździmy WSZĘDZIE i nie patzymy na koszty - takie moje zdanie :idea: Teraz nie wszędzie jeżdzę :wink:
Iziek

Post autor: Iziek »

Ja gaz mam zeby oszczedzac...
Yukas

Post autor: Yukas »

A ja mam dieselka aby wszędzie nim jeździć za rozsądne pieniądze :D
Mariusz

Post autor: Mariusz »

no ja moge sie pochwali ze moj essi po wybiciu katalizatora, dzis na trasie ze Szprotawy do Szczecina (270 KM) spalił 23 literki LPG
zaladowany bagaznik na fuulll i do tego 4 osoby
teraz jeszcze test na miescie i powiem czy dalo cos wybicie katalizatora czy nie

[ Dodano: Nie 20 Lut, 2005 ]
nie wiem czy napewno tak malo spalil bo mam podejzenia ze wiecej mi dobilo na stacji bo tankowalem tam pierwszy raz i maja tam dobre pompy co moglo spowodowac zze weszlo wiecej gazu (mialem przejechane 30 km od pelnego zbiornika i weszlo 6 litro gazu) dlatego musze jeszcze przetestowac w jezdzie po miescie i tankowaniu na 1 stacji
Yukas

Post autor: Yukas »

Bardzo ładny wynik w spalaniu jak na LPG :D
Może to i jest wyjście z wywaleniem katalizatora, aby tak dużo nie piły gazu Essi z instalacją gazową :wink:
Iziek

Post autor: Iziek »

Ja jak jechałem po swój nowy nabytek swoim starym EWssim na gazie to spaliłem coś koło 100 litrów w dwie strony... ale w jedną strone było coś koło 700 km... a nowy na benzynie nie wiem dokładnie ile spalił bo ja nim nie jechałem ale zatankowałem do pełna (47litrów) iu bym zrobil jeszcze z 50-100km czyli wychodzi coś koło 6 litrów benzynki w trasie... a producen podaje 5,7... czyli bardzo dobrze... LPG pewnie w trasie będzie palił z 7-7,5l/100km a w mieszanym 8-9l/100km wydaje mi sie ze calkiem dobrze...
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

TO dobry wynik IzI :wink:
Yukas

Post autor: Yukas »

"IzI60" uważam, że jak na Twoją pojemność 1.6l to bardzo mało Ci spala gazu, masz dobrze wyregulowaną instalacje gazową :D
ODPOWIEDZ