jakie wahacze?

Moderator: Moderatorzy

nitro

jakie wahacze?

Post autor: nitro »

witam!
Czas moich wahaczy zbliża się ku końcowi, a nawet ten koniec już nastąpił i trzeba je wymienić. Czy może mi ktoś wskazać jakiej firmy wahacze kupić żeby było solidne i za rozsądną cene do 1.3 93' MKVI? Czy opłaca się na allegro zamawiać wahacze?
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14518
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

nitro pisze:Czy może mi ktoś wskazać jakiej firmy wahacze kupić żeby było solidne i za rozsądną cene do 1.3 93' MKVI? Czy opłaca się na allegro zamawiać wahacze?
Poza orginałami, które odpadają ze względu na cenę bardzo dobrą opnie maja lemfordery. jednak nawet tak cenionej marce zdarzaja sie wpadki, o czym świadczy mój przypadek ;) A na allergio jak najbardziej możesz zamawiać tylko po pierwsze staraj si zamawiać od sprzedawcy z twojej okolicy, żebyś mógł osobiście odebrac i spreawdzic jakość przy odbiorze albo wybieraj sprzedawcę bez uzasadnionych negatywów. Inne rozwiązanie to zakup w jednym z licznych sklepów internetowych, które na forum juz pare osób polecało.
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
kris

Post autor: kris »

Albo ewentualnie zwykłe sklepy,np. sieć sklepów Inter Cars,zawsze możesz reklamować jakby co,a i upust dają,prócz Lemforderów polecam Febi ;)
Awatar użytkownika
iglaxr3i
Posty: 887
Rejestracja: 17 lut 2009, 16:55
Lokalizacja: Kozin
Pojemność: 2800
Rocznik: 1992
Generacja: MK5
Nadwozie: Hatchback

Post autor: iglaxr3i »

Wróc komende u mnie Febi na gwincie sie nie sprawuje.
:mikolaj:
ODPOWIEDZ