Znaleziono 9736 wyników

autor: Yagr
17 cze 2026, 21:53
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Grzybobranie
Odpowiedzi: 367
Odsłony: 23904

Re: Grzybobranie

Ja już mam pierwsze borowiki ;)
autor: Yagr
11 cze 2026, 22:04
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Kierat - co ja tam robię ?
Odpowiedzi: 991
Odsłony: 88390

Re: Kierat - co ja tam robię ?

U mnie w robocie biednie ostatnio to postawiłem fordzika co by się truchła ogrzały w blasku chwały bohatera🤣🤣🤣
autor: Yagr
09 cze 2026, 19:06
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Foto z wyjazdów
Odpowiedzi: 1237
Odsłony: 85148

Re: Foto z wyjazdów

Czy to pałacyki po "polskich panach"?
autor: Yagr
08 cze 2026, 22:06
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: co w knieji piszczy
Odpowiedzi: 215
Odsłony: 18990

Re: co w knieji piszczy

Salamandra plamista - symbol Gorczańskiego Parku Narodowego
autor: Yagr
23 maja 2026, 19:46
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Do "komputerowców"
Odpowiedzi: 2866
Odsłony: 164195

Re: Do "komputerowców"

No fajne ;) To był zestaw symfonia od NTT ;)Wydaje mi się,że wyświetlacz powinien mieć jeszcze chromową ramkę ale mogę sie mylić....
Zmigrowałem system na nowy dysk, teraz jedynym wąskim gardłem dla systemu jest grafika bo jej nie ma - chodzi na wbudowanym w ryzena radeonie. Może kiedyś... Ale ja ...
autor: Yagr
23 maja 2026, 16:33
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Do "komputerowców"
Odpowiedzi: 2866
Odsłony: 164195

Re: Do "komputerowców"

Taki "sleeper" powstal na bazie obudowy z NTT. Zastanawiam się czy dać nowe plakietki z amd i asrocka? Ten Pentium 4 ma swój urok :D
autor: Yagr
23 maja 2026, 16:28
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Moje hobby
Odpowiedzi: 94
Odsłony: 10661

Re: Moje hobby

Eleganckie Arek👍
Ja się modelarstwem bawiłem 40 lat temu, teraz mi się za bardzo ręce trzęsą😁
autor: Yagr
22 maja 2026, 19:26
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Co zrobiłem dzisiaj dla swojego nie-escorta ?
Odpowiedzi: 6852
Odsłony: 356640

Re: Co zrobiłem dzisiaj dla swojego nie-escorta ?

Podsumowując wiosenny serwis focusa:
olej wymieniony
drążek kierowniczy prawy wymieniony,
łączniki staba tylne wymienione + łacznik prawy przedni.
Zapach spalin powodowała podkładka wtrysku (o tyle dziwne, że znam dźwiek jaki daje taka usterka a tu go nie było. Podkładka wymieniona.
Można dalej ...
autor: Yagr
22 maja 2026, 19:22
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Do "komputerowców"
Odpowiedzi: 2866
Odsłony: 164195

Re: Do "komputerowców"

Podsumowując - codegen puścił z dymem płytkę starego HDD , który robił za magazyn. Nie odczuwam jakieś mocnej pilności ale będę chciał spróbowac odzyskać dane przez wymiane płytki. Gdyby u kogos sie poniewierał stary dysk Hdd od WD z oznaczeniami:
WD800
MDL: WD800BB-75JHC0
i i płytką z oznaczeniem ...
autor: Yagr
14 maja 2026, 19:53
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Co zrobiłem dzisiaj dla swojego nie-escorta ?
Odpowiedzi: 6852
Odsłony: 356640

Re: Co zrobiłem dzisiaj dla swojego nie-escorta ?

Tak podejrzewam. W przyszły tydzień się dowiem
autor: Yagr
14 maja 2026, 19:51
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Do "komputerowców"
Odpowiedzi: 2866
Odsłony: 164195

Re: Do "komputerowców"

Zobaczymy.... Mam już płytę, procesor z chłodzeniem. Czekam na ramy i powrót zasilacza od sprzedawcy, bo gdy stara płyta nie ruszyła to ma wszelki W odesłałem do sprawdzenia..
autor: Yagr
13 maja 2026, 19:03
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Do "komputerowców"
Odpowiedzi: 2866
Odsłony: 164195

Re: Do "komputerowców"

Wysypał mi się zasilacz... Z hukiem i smrodem. Nowy nie uruchomił płyty i teraz kompletuje nowy sprzęt. Ale poprzednik wytrzymał 15 lat co dla peceta zasilanego słynnym zasilaczem codegena legendarną usterkowością jest nie lada wyczynem. Ciekawe czy ssd da się uratować....?
autor: Yagr
13 maja 2026, 18:58
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Co zrobiłem dzisiaj dla swojego nie-escorta ?
Odpowiedzi: 6852
Odsłony: 356640

Re: Co zrobiłem dzisiaj dla swojego nie-escorta ?

Za ładne miał fele to mu jedną ukruszyłem, a co mi będzie kółkami świecił! Ale nie przemyślałem sprawy... Mogłem zamiast taranować krawężnik zachlapać błotem albo co... Tak przycharatałem, że mam kierę lekko krzywo. O dziwo koło trzyma nadal powietrze i auto jeździ....
autor: Yagr
10 kwie 2026, 20:19
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Grzybobranie
Odpowiedzi: 367
Odsłony: 23904

Re: Grzybobranie

Najprościej to chyba trzeba określić... w chabaziach...😁 Takie jakieś nieużytki z brzozami topolami wierzbami klonami. Jakieś takie zaniedbane parki itp... to nie musi być stary las, ja je spotykam w miejscu poprzemysłowym na którym lata temu stały jakieś szopy, magazyny... Wszysko dawno zrównane z ...
autor: Yagr
08 kwie 2026, 21:25
Forum: Tematyka dowolna - Hydepark
Temat: Grzybobranie
Odpowiedzi: 367
Odsłony: 23904

Re: Grzybobranie

No wiesz - to tak samo jak bicie rekordu prędkości własnego samochodu - tylko na niemieckiej autostradzie ;)