bezpieczniki MK7

Moderator: Moderatorzy

bemlek1

bezpieczniki MK7

Post autor: bemlek1 »

siema, na dzien dobry wypada się przywitać , no więc witam :)


mam problemik ze swoim essim. podłączałem sobie matę masującą pod gniazdo zapalniczki. zrobiło sie "knyk" i mata nie działa. co najwazniejsze: podświetlenie radia działa ale radio nie, podświetlenie zegarka tez działa ale ten sie zatrzymał. w zapalniczce nie ma prądu.

pytanko: który bezpiecznik ruszyć

ewentualnie co mogło sie spsuć

z góry dzięki za odpowiedź
Awatar użytkownika
DaVe
Posty: 210
Rejestracja: 15 mar 2008, 14:16
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Kontakt:

Post autor: DaVe »

bezpiecznik nr 29. prad max na nim to 15 A


:)
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

bezpiecznik nr 6 od lewej, górna linia ;) jeśli dobrze pamiętam, bo ja do gniazda zapalniczki podłączyłem ostatnio odkurzacz z Tesco i padło mi to samo, dodatkowo nie działało oświetlenie w podsufitówce.

Jeśli nie masz sprzętu do sprawdzenia bezpiecznków kup na stacji zestaw bezpiecznków za 3,50zł i wymień pierwsze 10szt od lewej w górnej linii. Potem sprawdź czy wszystko działa. Powinno.
bemlek1

Post autor: bemlek1 »

no podsufitka też nie świeci, bagażnik też nie...

dzięki za szybką odpowiedź


pytanie jeszcze mam: co z radiem - nie rozkodowało się ?
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

najpierw bezpieczniki
bemlek1

Post autor: bemlek1 »

masz racje :)


ale to jutro,

tymczasem dzięki za odpowiedź i spokojnej nocy życzę

[ Dodano: Czw 24 Cze, 2010 ]
NAPRAWIŁEM :)

DaVe dzięki, to był 29!

no właśnie ... naprawiłem to troche za dużo powiedziane, bo radio sie rozkodowało ....


jakieś pomysły jak je zakodować (model 5000 z możliwością podłączenia zmieniarki CD)
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

masz w książce serwisowej kod do radia. Panowie mam racje?
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

Nie wiem. Radia firmowe to wg mnie nieporozumienie :)
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

zalezy jakie! Ja bym chciał mić RDS 6006 w moim czerwonym essie.
bemlek1

Post autor: bemlek1 »

ksiązke serwisową z jakimiś innymi papierami gdzieś w domu mam ale nie o to sie rozchodzi ....


problem w tym że nawet jak bd miał kod to nie wiem jak sie zabrać za kodowanie - ot taki nieogarnięty jestem :)


musicie wybaczyc moją niewiedzę, ale essiego mam od bardzo niedawna i jeszcze wiele sie musze naumieć
Awatar użytkownika
andkar
Posty: 720
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:00
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: andkar »

bemlek1 pisze:ksiązke serwisową z jakimiś innymi papierami gdzieś w domu mam ale nie o to sie rozchodzi ....


problem w tym że nawet jak bd miał kod to nie wiem jak sie zabrać za kodowanie - ot taki nieogarnięty jestem :)


musicie wybaczyc moją niewiedzę, ale essiego mam od bardzo niedawna i jeszcze wiele sie musze naumieć

Klawisze od 1 do 4 są do wpisania kodu, jesli chcesz dac np liczbę 7 musisz nacisnąć przycisk 7 razy, klawiszem 5 zatwierdza się kod.
bemlek1

Post autor: bemlek1 »

ok, wpisałem swój kod... potem chciał kod 2, kod 3 i kod 4 wpisałem wszystkie takie same i zaczął sobie odliczać od 30:00 min .... takich cudów jeszcze nie widziałem

[ Dodano: Pią 25 Cze, 2010 ]
odliczył sobie 30 min i znow poprosił o kod 4. znowu wpisałem taki sam jak poprzednie i znowu odlicza.....

on mnie bierze na przetrzymanie czy jak ?

igra ze mną to radio czy bada moją wytrzymałość psychiczną


instrukcji nie posiadam niestety

proszę o pomoc
Awatar użytkownika
andkar
Posty: 720
Rejestracja: 10 kwie 2010, 14:00
Lokalizacja: Mysłowice

Post autor: andkar »

z tego co kojarze to jest 10 prób wpisania kodu, jeżli wpiszesz błędnie to zablokuje radyjko.
Po każdym błędnym wpisaniu kodu każe czekać 30min.
popatrz na necie za kalkulatorem do kodów do twojego radyjka, generuje go się według numeru seryjnego radyjka
bemlek1

Post autor: bemlek1 »

no dobra.... od początku...


mam swój 4cyfrowy kod


wpisuje go w miejsce "code1" i co dalej ?
Awatar użytkownika
Jamszoł
Posty: 22180
Rejestracja: 29 lip 2006, 01:17
Lokalizacja: Kalisz
Pojemność: 2300
Rocznik: 2008
Generacja: MK4
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Jamszoł »

masz 4 - rocyfrowy kod
Przyciskiem 1 wpisujesz 1 cyfrę - 2 - drugą cyfrę itd.
przykład :
2564
Przyciskiem pierwszym wciskasz dwa razy ; przyciskiem drugim wciskasz pięć razy - przyciskiem trzecim wciskasz sześć razy - przyciskiem czwartym wciskasz cztery razy - przyciskiem piątym wciskasz raz - czyli zatwierdzasz
W radiu masz 6 przycisków ponumerowanych od 1 do 6 , szustego przycisku nie używasz do wpisywania kodu.
ZROZUMIAŁ ?
Oczy 6.11.2010/15.01.2020 [ 28.08.2012_16.30 ]
ODPOWIEDZ