Pobór prądu na bezpieczniku 21

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
swierszczu79
Posty: 38
Rejestracja: 22 cze 2008, 12:46
Lokalizacja: Chrzanów

Post autor: swierszczu79 »

czyli w skrocie mamy 3 blaszki i 4 funkcje...
czytaj ze zrozumieniem!!

masz dwie blaszki nieruchome trzecia sie rusza.... blaszka na gorze to jedno a styk pod blaszka to cos innego.. razem 3 blaszki (tak jak prawie kazdy ma) i 4 funkcje

ale masz racje... to temat Uriela a my troche odbiegamy od tematu i mu nie pomagamy....

wez jutro obejrzyj dokladnie co tam siedzi, a przyznasz mi racje ;)

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uriel pytanie do Ciebie.... wszystko w klapie Ci dziala normalnie??? Ogrzewnie szyby, wycieraczki??

Jesli tak to jesli nie chcesz kombinowac, jezdzic na szrot wez zamien miejscami te ruchome tuleje w klapie... Jesli tylko ta krotsza dosiega blaszki to na innym miejscu bedzie nadal spelniac swe zadanie a dluzsza daj w miejsce gdzie trzeba nacisnac blaszke....
-=Swierszczu79=-
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

Może wystarczy wyregulować zamek i jego bolec.
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
Illuminati75

Post autor: Illuminati75 »

Nie... Tam z tymi bolcami nie ma co regulować. Jutro będę miał prawie nowy ten element więc nie trzeba nic kombinować tylko wymienię i po sprawie. Na razie pojeżdżę bez oświetlenia bagażnika. To i tak zbędny element jak dla mnie.
ODPOWIEDZ