IV ZLOT FETP 2007

Informacje o zlotach i spotach i nic wiecej.

Moderator: Moderatorzy

MARKKO

IV ZLOT FETP 2007

Post autor: MARKKO »

Ludziki dopiero co skończył się jeden zlot a czas już myśleć nad kolejnym. Czasu jeszcze bardzo dużo ale trzeba wszystko dograć tak na 5. Więc może na początek propozycje miejsca zlotu i potem daty.
To na początek ja zaproponuje miejsce. Jest to Grzymek pod Warszawa na trasie 8 dla niewiedzacych popularna katowicka.
Tutaj jest strona tego osrodka http://www.owsgrzymek.oit.pl/
Awatar użytkownika
darcun4
Posty: 3474
Rejestracja: 22 mar 2005, 20:46
Lokalizacja: Toruń

Post autor: darcun4 »

Na początek może być. Tylko ta rzeka...... Pisia Tuczna :mrgreen:
MARKKO

Post autor: MARKKO »

darcun4 pisze:Tylko ta rzeka...... Pisia Tuczna
to Wisła pisana od tyłu :P
Vieczur

Post autor: Vieczur »

ja standardowo, jesli znajde transport to na 99% dojade ;) wg mnie to prawie kazde miejsce dobre, byle by mozna sie gdzies wysr** i pojezdzic autami :P

a co do daty ... a moze byc to maj lub czerwiec lub nie wiem jeszcze co... dajcie termin to moge sie dostosowac, bo w takich momentach jestem raczej neutralny ;)
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

NO MY TEZ SIE PISZEMY :wink: teraz tylko jakies konkrety :!: Kiedy po ile i czemu tak drogo :mrgreen:
ROZUMIEM ZE TA SPRAWA ZAJMUJE SIE prof markko :wink: WIEC markko działaj działaj :wink:
CZekamy na jakies fotki opis i tak dalej :wink:
Vieczur

Post autor: Vieczur »

KASIA I YANEK pisze:CZekamy na jakies fotki opis i tak dalej
heh, wejdz sobie na link ktory markko zapodal i tam masz wszystko :P
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

wiem widziałem juz to wczesniej ale mi chodziło o takie bardziej zetelne podejscie do sprawy :wink: JAK samemu sie nie pojedzie i nie pogada z włascicielami to wiecie jak to jest :neutral:
MARKKO

Post autor: MARKKO »

Yanek trzeba ustalić termin itp co ja powiem że nie wiem kiedy i po ile tak co innego przed sezonem co innego w sezonie zadzwonić mogę i sie dowiedzieć
MARKKO

Post autor: MARKKO »

i jeszcze troche info po tym adresem http://www.hotelewwarszawie.info1.pl/nn ... 2006-09-11
zresztą poczekajmy na wypowiedzi innych i ewentualne ich propozycje.
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

prof markko pisze:zresztą poczekajmy na wypowiedzi innych i ewentualne ich propozycje.
NO WŁASNIE MOZE BEDA JAKIES INNE PROPOZYCJE :wink: OCZYWISCIE BEDA BARDZO MILE WIDZIANE :wink:
Vieczur

Post autor: Vieczur »

hehe no gdybym ja cos znow zaproponowal w moim regionie to pewnie bym oberwal :P

aczkolwiek jest jeszcze wiele pieknych miejsc... np Pieczyska 40 km od Bydgoszczy :P
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

Vieczur pisze:hehe no gdybym ja cos znow zaproponowal w moim regionie to pewnie bym oberwal
A TO DLA CZEGO :!: ja tam nie widze zadnego problemu :wink:
Vieczur

Post autor: Vieczur »

tak wiec tez poszukam jakichs ofert ;) potem zlozymy wszystko do kupy i cos wybierzemy... ;) w koncu po to dajemy sobie tyle czasu...
Awatar użytkownika
darcun4
Posty: 3474
Rejestracja: 22 mar 2005, 20:46
Lokalizacja: Toruń

Post autor: darcun4 »

Czekam
ELpYndoL

Post autor: ELpYndoL »

RóWNIEZ CZEKAM NA PROPOZYCJE ;)
Ostatnio zmieniony 20 wrz 2006, 21:39 przez ELpYndoL, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany