Gra w picie...

Linki do ciekawych stron

Moderator: Moderatorzy

kvazi555

Gra w picie...

Post autor: kvazi555 »

Ostatnio zmieniony 08 paź 2008, 08:42 przez kvazi555, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yagr
Posty: 14522
Rejestracja: 23 lip 2006, 00:12
Lokalizacja: Kraków
Pojemność: 1598
Rocznik: 2007
Generacja: MK2
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: Yagr »

nic nie jest jasne- gdzie ten link?
p.s. w różnych miejscach grałem ale w picie...? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Polak potrafi!!



ale mu się nie chce...
a jak mu się zechce...
to potrafi



spieprzyć!

P I W O L E C Z Y !

"wszystko co ma cycki lub koła będzie sprawiało problemy"
emceha

Post autor: emceha »

Nie działa :evil:
Awatar użytkownika
kupiec
Posty: 12724
Rejestracja: 08 paź 2007, 00:34
Lokalizacja: tychy
Pojemność: 1600
Rocznik: 2005
Generacja: Inny samochód
Nadwozie: Kombi
Kontakt:

Post autor: kupiec »

a no ni ma aaa
تاجر القواعد
[*] 1.8 TD
Bo ja lubię coś napisać i potem to sobie czytać. Dzięki temu jestem mądry, bo to są bardzo mądre te moje posty
kazik

Post autor: kazik »

ta gra była już tu zapodawana :mrgreen:
Rob

Post autor: Rob »

Chyba za dużo wypiłem ... nic nie ma :mrgreen:
kvazi555

Post autor: kvazi555 »

jak nie ma jak jest http: //c.wrzuta.pl/wi3073/5b6e7141000657ba471a395a/Gra%20w%20picie%20?type=i&key=k1q5HNEgCU&ft=f

http://img363.imageshack.us/my.php?imag ... tuufs1.jpg http ://img363.imageshack.us/my.php?image=beztytuufs1.jpg
Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1787
Rejestracja: 19 mar 2007, 23:18
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: kowal »

to się zwie alkochińczyk ;p
Profesjonalna kosmetyka samochodowa.
Pranie, usuwanie rys, zabezpieczenie, renowacja, detailing
www.car-efekt.pl
"Twoje auto, Twoją wizytówką"
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

to jest dobra gra, jeszcze nie udało mi się jej skończyć :mrgreen:
bogdanatorx

Post autor: bogdanatorx »

ja w sobote w to grałem na parapetówie. Nikt nie dotarł do mety za to trawka i krzaczki wokół domu były obficie "podlane tym co jedliśmy wcześniej" jest jeszcze jedna gra dość popularna u mnie w okolicy. Zna ktoś gre w "barana"?
Awatar użytkownika
orion
Posty: 3764
Rejestracja: 13 sty 2006, 09:58
Lokalizacja: mazowieckie

Post autor: orion »

bogdanatorx pisze:Zna ktoś gre w "barana"?
zapodaj
ORION i RS2000 dały mi mnóstwo radości, niestety nie miałem już do nich cierpliwości...
bogdanatorx

Post autor: bogdanatorx »

Siedzi kilku chłopa przy stole (im wiecej tym lepiej-czyt. szybciej sie spijecie) Zaczynacie odliczanie. Jeden mówi 1 ten obok mowi 2 i tak dalej. Za każdym razem jak wypada liczba podzielna przez 7 (np 7, 14, 21 ,28) to osoba której przypada mówić ten numer mówi zamiast niego "BARAN" tak samo "BARAN" mówi każda osoba która ma powiedziec liczbę w której jest siódemka (17,27,37,67itp) Żeby było trudniej liczy się bez przerwy dość szybko i nie można sie zastanawiac bo sie pije karniaka. Jesli odliczanie do ciebie dochodzi i nie powiesz Baran zamiast np 14 to pijesz karniaka. Przykład:
Zaczyna sie odliczanie:
1...2.....3....4....5....6......BARAN....8......9......10.....11......12.....13........BARAN......15.....16...
BARAn......18......19......20.......21(zamiast 21 miał byc Baran więc ta osoba co sie pomyliła pije karniaka) Po wypiciu karniaka liczycie od poczatku. Uwieżcie mi ze nie da sie dojsc dalej jak do 60 :D Z każdym kiliszkiem coraz trudniej sie liczy zeby sie nie pomylic. Oczywisice kazdy kto chce moze pic z BARANEM. trzeba tez pilnowac że jeśli zostaje sie BARANEM nie mozna pić jesli na stole nie ma poza naszym ani jednego pełnego kieliszka. jesli tak sie stanie a my wypijemy to pije sie jeszcze raz za kare (Kieliszki sie pije bez dolewania-dolewa sie dopiero jak jest na stole tylko 1 kieliszek)
bogdanatorx

Post autor: bogdanatorx »

ta gra jest masakryczna. Jesli pomylisz sie na początku ze 2 razy zanim inin tez sie z raz nie pomyla....to niech dobry Bóg ma cie w swojej opiece. W pionie nie wyjdziesz z za stołu :D
Tigerbart

Post autor: Tigerbart »

A jak okaże się, ze ktoś pije karniaka to liczymy od początku?
bogdanatorx

Post autor: bogdanatorx »

Tak. Tak jak pisałem. Jak ktoś się rąbnie to pije karniaka. Wtedy liczycie od poczatku.
ODPOWIEDZ